Profesyonel ilaçlama seçenekleri, sağlığımız için önemli konulardır. Profesyonel yöntemler, güvenli ve garantili özelliklere sahiptir. Haşere ilaçlama kategorisinde çözüm odaklı hareket eden servis ekipleri, ilk aşamada ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Sizi rahatsız eden böcekleri incelemek için evinize gelen ekipler, böcek türünü belirlemektedir. Ayrıca böceklerin sayısı da bu aşamada belirlenmektedir. Böcek türü ve böcek sayısına uygun böcek ilaçlama yöntemi, uzman ekspertiz ekibi tarafından belirlenmektedir.

İstanbul Haşere İlaçlama

Uzman ekiplerle çalışan ilaçlama firmaları, elemanların sertifikalı olmasına özen göstermektedir. Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama hizmeti, güven veren ve insan sağlığını maksimum koruyan yöntemlerdir. İstanbu böcek ilaçlama hizmetleri, bütün semtler için profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Aksaray, Ortaköy, Büyükçekmece, Çengelköy, Beyoğlu, Fatih, Şile ve Pendik gibi birçok semt için profesyonel ilaçlama hizmeti sunulmaktadır.

Hayatımızı karartan fareler, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, sinekler, keneler, sivri sinekler, pireler, tahta kuruları ve keneler, profesyonel ilaçlama hizmetiyle ortadan kaldırılabilir. Etkili ve aynı zamanda pratik yöntemlerle gerçekleştirilen ilaçlama hizmeti, 7/24 dezenfeksiyon imkanı sunmaktadır.

Jel Tabancasıyla İlaçlama

İlaçlama konusunda çözüm odaklı hareket eden profesyonel şirketler, jel yöntemi, genel ilaçlama yöntemi ve püskürtme yöntemi kategorisinde etkili yöntemleri tercih ediyor

Jel yönteminde böceklerin geçiş noktalarına jel tabancayla sıkılıyor. Jel zehirli aynı zamanda böceklerin karşı koyamayacağı bir yiyecek. Böcekler bu yiyeceği yedikten sonra yuvalarına dönerler. Yuvalarına geldiklerinde zehir etkisini gösterir ve böcek yuvasında ölür.

Genel İlaçlama

Yuvadaki diğer bireyler de bu böcek nedeniyle zehirlenir. Sonuçla bütün koloni tek tek ölmeye başlar. Bu yöntemde evi boşaltmaya gerek yoktur. Ayrıca yiyecekleri çıkarma zorunluluğu da yoktur. Genel ilaçlama ve püskürtme ilaçlama yönteminde tahliye gerekir. Garantili ilaçlama özelliğine sahip bu yönteme ev içerisindeki gıdalar da çıkartılır. Bu şekilde evde yaşayanların sağlığı teminat altına alınır.

Sertifikalı olmayan ve Sağlık Bakanlığının kabul etmediği böcek ilaçlama yöntemleri, insan sağlığı için büyük bir tehdittir. Çevre sağlığının yanı sıra evde yaşayanların sağlığı da bu kategoride önemlidir.

Gıda sektörü için ilaçlama konusu önemlidir. Üç ayda bir ilaçlama zorunludur. Ağaçlar ve bitkiler de zaman zaman böceklenebilir. Bunun yanı sıra zaman zaman bahçeyi de böcekler sarabilir. Bu durumda profesyonel firmalar tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button