HAŞERE İLAÇLAMA

Haşere ilaçlama

Böcekler özellikle yaz aylarında ortaya çıkan ve insanlara adeta işkence gibi bir yaz yaşatan varlıklardır. Sürekli olarak insanları rahatsız eden böceklerden kurtulmak için sık sık ilaçlama yöntemine başvurulmaktadır. İnsanların çoğu bu ilaçlamayı kendi yöntemleriyle yapmaktadır ancak bu çok yetersiz kalmaktadır. İlaçlama sırasında fark edilmeyen noktalarda yaşayan haşereler çoğalarak tekrar aynı sorunları yaşatmaktadır. Bu nedenle de kendiniz yapmak yerine ilaçlama şirketlerine başvurmak en doğru çözüm olacaktır.

Bu işi uzun süredir yapan firmamız sizlere haşere ilaçlama konusunda yardımcı olmak için hazır durumdadır. Firmamız sizleri yaz aylarının en sinir bozucu varlıkları olan haşerelerden kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda kısa sürede kurtarmaktadır. İstanbul’da yaklaşık 8 yıldır aralıksız hizmet veren firmamız 2008 yılında kurularak her geçen gün daha ileriye gitme doğrultusunda çalışmalarını sürdürmüştür. Enerji sektöründe de adını duyurmayı başaran firmamız bu alanda da farklı kategorilerde hizmet vermektedir. Başarısını ve kalitesini fazlasıyla ortaya koyan firmamız enerji sektöründe müşavirlik, süpervizörlük, endüstriyel doğalgaz mekanik tesisat, mühendislik ve sistem kurulumu alanlarında faaliyet göstermiştir. 8 yıldır olduğu terde kalma ilkesinden uzak durarak her geçen yıl çalışmalarını daha da ileriye götüren firmamız müşterilerinin aldıkları hizmetten ne kadar memnun kaldığına önem vermektedir. Mühendislik konusunda deneyim kazanan insanlardan oluşturduğu mühendis kadrosuyla ileriyi hedefleyen firmamız doğalgaz dağıtım şirketlerinin dinamizmini birleştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Epdk sertifikası önderliğinde çalışmalarına devam eden firmamız sertifikada yer alan kategorilerle alakalı yeterli deneyime sahiptir. Müşterine aile sıcaklığında hizmet veren firmamız kalite anlayışını da kalite belgesiyle kanıtlamaktadır.

Sizlere verdiğimiz diğer hizmetler

Firmamız ilaçlama ile ilgili her alanda siz saygıdeğer müşterilerine hizmet vermektedir. Ancak verdiğimiz hizmetler sadece ilaçlamadan ibaret değildir. Sizlere verdiğimiz diğer hizmetler arasından lng, cng dönüşümleri fizibilite, proje kontrol, malzeme kontrol ve saha kontrol hizmetlerini örnek olarak verebiliriz. Bizi ve kalitemizi merak ediyorsanız sitemizi ziyaret ederek verdiğimiz bütün hizmetlere detaylı olarak oradan ulaşabilir, sitemizde yer alan yorumları

inceleyerek kalitemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki bilgiler yetersiz gelirse bizlere iletişim yollarımızdan ulaşarak istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button