İnsanların bulunduğu hemen hemen her yerde ve her ortamda görülmekte olan haşereler başta evlerimiz olmak üzere iş yeri ve ofislerde sıkça görülmektedir. İnsan sağlığını bu durum oldukça etkilemekte olup yaşam kalitesini düşürmektedir. Haşerelerden özellikle fare ve böcek gibi canlıların bulundukları ortama yaydıkları mikroplar ısırma ve bunun sonucunda zehirlenme gibi yaşattıkları durum son derece zararlıdır. Evlerde ve iş yerlerinde sıcak havaların artmasıyla birlikte hemen çoğalan haşere yoğunluğu profesyonel bir firma tarafından ölçülüp böcek ilaçlama yapılarak önlem alınmalıdır. Zira bu haşerelerin hızla üreyip çoğalması kaçınılmazdır. Sadece haşere olsun olmasın bu alanlarda düzenli bir şekilde ilaçlama yapılması gerekmektedir.

İlaçlama Çeşitleri

İlaçlamanın da çeşitleri mevcuttur. Bunlar içerisinde en sık kullanılanı ise sıvı ilaçlarla yapılan hizmettir. Genel olarak bu ilaçlama profesyonel ekip tarafından buharlama veya püskürtme teknikleri ile uygulanmalıdır. Günümüzde fazlasıyla tercih edilmekte olan buharlama tekniği haşere ilaçlama karşı uygulanan en mühim ve etkili sonuç olarak karşımıza çıkmaktadır. Kokusuz ilaçlama tekniği ilaçlı sıvıyı püskürtme şeklinde uygulanmaktadır. Bu yöntem ile evlerin, iş yerlerinin veya ofislerin boşaltılmasına gerek duyulmaz. Çalışma saatleriniz dahil günün her saatinde bu hizmet profesyonelce verilebilmektedir.

Kullanılan İlaçların Önemi

Unutmamalıdır ki her haşere ayrı bir ilaçlama gerektiğinden bunun işini bilen profesyonel bir ekip tarafından yapılması son derece önemlidir. Öncelikle sorunun kaynağı tespit edilmelidir. Evlerde ve iş yerlerinde bu tür haşerelerden dolayı korkma, tiksinme, aşırı reaksiyon, konsantre kaybı gibi birçok olumsuz şeylere yol açabilmektedir. Bunlarda görünmez kazalara sebep olabilmektedir. Haşere temizliğinde firmanın kullandığı ilaçların sağlık bakanlığı tarafından onaylı olması gerekmektedir. Bazı firmalar son derece kötü ilaçlar kullanarak haşerelerin önüne geçememekle birlikte insan sağlığını da hiçe saymaktadır. Böcek ilaçlama firması olarak alanında öncü haşere ilaçlama konusunda gerekli izin ve yetki belgelerini sağlık bakanlığından almış olmakla birlikte gerekli donanıma ve eğitime sahip güler yüzlü personeliyle hizmet vermektedir. Evlerinize veya iş yerlerinize ofislerinize mesai saati harcamadan en az rahatsızlıkla sağlıklı ve kaliteli bir ilaçlama hizmeti almak isterseniz 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button