Fare İlaçlanmasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Fareler kemirgenler grubundan sıcakkanlı ve memeli hayvanlardır, bu özelliklerinden dolayı tıpkı diğer canlılar gibi sıcak ve besinin olduğu ortamlara göre yönelirler. Fareler duvar diplerinden hareket ederek varacakları noktaya hızlı şekilde ulaşırlar. Genelde evlerde, marketlerde, gıda depolarında ve buna benzer yerlerde fare aktivitesi gözlenebilir, fare varlığı kendini fare dışkısından ve bıraktığı gıda artıklarından kendini belli eder. Bu durumlarda hemen firmamıza bilgi vermeli ve ekibimizin bölgeye gelip inceleme yapmasını beklemenizi öneririz. Fare ilaçlama için alınacak ilk önlem duvar kenarlarına ve duvar diplerine koyulacak içinde ilaçlı tabletler bulunan canlı yakalama tuzaklarıdır. Koyduğumuz bu tuzaklar kutu şeklinde olup fare ve diğer kemirgenlerin kutu içine girip ilaçlı yemi yemesi prensibi ile çalışır.

Fare Ve Diğer Haşerelerin İlaçlanması İçin Uzman Ekibimizle Çalışıyoruz

Fare ilaçlamada dikkat edilecek noktalar canlı yakalama tuzaklarının doğru yere konması ve kullanılan tabletlerin amacına uygun olmasıdır. Böcek ilaçlama durumunda ise böcek yuvalarının tespiti ilaçlama etkinliğini artıracağından öncelikli olarak açıklıklar ve böcek girişine uygun olabilecek noktalar araştırılır. Uzman ve bilinçli çalışanlarımız fenerlerle kör ve karanlık noktaları aydınlatarak yuva tespitinde bulunurlar. Eğer yuvalanma tespit edilmezse alandaki eşya ve gıda maddeleri boşaltılarak alanlara genel ilaçlama yapılır, genel ilaçlama sonrası bölgeye insan ve evcil hayvan girişi yapılmamalıdır.

İlaçlama Sonrası Bölgelerde Alınacak Önlemler

İlaçlama için size ulaşan ekibimiz ilaçlama sonrasında da hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet anlayışımız ve prensiplerimiz gereği ilaçlama yapılan müşterilerimizin alanlarında altyapı kontrolü ve sonrasında alınması gereken önlemler konusunda da sizlere bilgi vermekteyiz. Açık noktalar, havalandırma boşlukları, kırılan süpürgelikler, düşen sıvalar ve daha bir çok altyapı problemi binanızın haşerelere hedef olmasına sebep olur, bu tehlikeleri size raprluyor ve gerekli tedbirleri almanız için size ekibimizle destek oluyoruz. Pire ilaçlama için izlenen yol böcek ilaçlamadan daha farklı olup, pirenin konakladığı alana yönelik ilaçlama yapılır. Pireler canlı varlıkları (kedi, köpek, kuş, insan) gibi konakçı olarak belirledikleri için daha zararsız ilaçlarla müdahale edilir. Bu sayede sağlıklı sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için hizmet almanız yeterli olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button