Hepimizin iş yerinde evinde ya da yaşam alanlarının her hangi bir yerinde birçok sebepten kaynaklı olarak fare olma olasılığı vardır. Fare sadece doğal ortamda köyde ve buna benzer bir yerde olacak diye bir kural yoktur. Hastalık yayan bu börekler, fareler yaşam alanlarımızda bize rahatsızlık vermekle beraber sağlığımız açısından da tehdit oluşturmaktadır.

Bu zararlı canlıları yaşam alanlarımızdan uzaklaştırabilmek için başvurulabilecek en etkili yöntem ilaçlama yöntemidir. Her ilaçlama yöntemi istediğiniz sonucu vermeyebilir. Bu yüzden seçmiş olduğunuz firma bu konuda son derece önemlidir. Böcekler ve fareler artık aşılamayacak sorunlar değildir. Çeşitli yöntemler sunan firmamızdan hizmet alarak yaşam alanlarınızı bu canlılardan temizleyebilirsiniz.

Peki, İlaçlama Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişimi her alanda olduğu gibi böcek ilaçlama alanında da etkili olmuştur, teknolojiden faydalanılarak birçok ilaçlama uygulaması yapılmaktadır. Bunları birkaç madde halinde sıralamak gerekirse aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

  • Kokulu uygulama direk böcek, fare haşere gibi canlıların olduğu bölgeye uygulanarak yaşam alanımızın temizlenmesi durumunu ifade eder. Bu uygulamadan sonra yaşam alanınız birkaç saat kapalı kalmalı içerdeki kokuya maruz kalmamanız adına siz de mekânın dışında olmalısınız.
  • Bu uygulama kokulu uygulamadan farklı olarak ortamda koku durumunun olmamasıdır. Sıvıların püskürtülmesi yöntemiyle gerçekleştirilir. Oldukça etkili olan bu uygulamada da ortamın kapalı olması ve gerekirse 1 gün ( 24 saat ) içeri girilmemesi gerekmektedir. 1-2 saat havalandırma yapılarak kullanılır duruma gelir.
  • Bu yöntemde genellikle uygulanırken sıcak maddelerde ayrışabilen maddeler uygulanarak temizlik, ilaçlama yapılır. Bu sistem ev, ofis gibi küçük alanlardan ziyade nehirler, göller ve buna benzer büyük yaşam alanlarında uygulanır.
  • Daha büyük nüfusların yer aldığı potansiyel olarak daha fazla bireyin, canlının zarar görebileceği düşünülen alanlarda uygulanır.

Yaşam alanlarınızı daha sağlıklı kullanabilmeniz adına biz bu işlemleri sizin için gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button