Böcekler, eklem bacaklılar sınıfına giren ve mikro besinlerle beslenen hayvan türleridir. Doğada bilinen ve bilinmeyen çeşitli büyüklükte birçok çeşidi vardır. Böcekler genelde yaşam alanı olarak sıcak ve kuru ortamları tercih ederler, doğada birçok zararlı ile mücadele edemedikleri için de sürekli yuvalanma arayışı içinde olurlar. Besinlerini yaptıkları yuvalara taşıyıp burada depolarlar. Yaz mevsiminin gelmesiyle toprak kurur ve doğadaki besin maddeleri azalır, bu durum da böcek, pire, fare gibi canlıların ev ya da apartman boşluklarında yuva aramasına sebep olur. Boş inşaatların kuytu köşeleri, gıda ve eşya deposu olarak kullanılan alanlar, ardiyeler, ağır ve ağıllar, evcil hayvan kulübeleri hatta evlerimizin içine kadar bu canlıların yaşam alanı olabilmektedir. Böcek ilaçlama bu durum için çözüm olarak önerilse de öncelikli olarak bu alanlarda genel temizlik yapılmalıdır.

Böcek Ve Fare Yuvalarının Tespiti Ve İlaçlama İçin Bizi Arayın

Fare ilaçlama yapılmadan önce farenin görüldüğü alanda detaylı temizlik yapılmalı ve yuvalar tespit edilmelidir. Fareler gezdikleri noktalarda mutlaka dışkı bırakırlar, bu dışkıların takibi ile yuva daha kolay bulunabilir. Daha sonrasında ilaçlama için bizlerle iletişime geçip haşere probleminden tamamen kurtulabilirsiniz. Böcek ve diğer her türlü haşerenin ilaçlanması için adresinize tüm ekipmanlarımızla gelip sorunun tespitini yapıyor ve haşerenin cinsine göre kullanılan özel etkili kimyasallarla sorunlarınıza kökten çözüm buluyoruz.

Evcil Hayvanlarınızı Ve Sizi Pirelerden Korumak İçin Buradayız

Bahar ayları pirelerin üreme dönemleridir, özellikle kedi köpek gibi evcil hayvanları konakçı olarak kullanan ve asalak hayvanlar olan pireler bahar ayında bu hayvanlarla evinize ya da size bulaşabilirler. Pireler çok küçük ve çok hızlı hareket eden, zıplayarak sürekli yer değiştiren hayvanlardır. Bu yüzden mücadele için mutlaka pire ilaçlama yapılmalı, pirelerin konakçıyı ve evi terk ettiğinden emin olunmalıdır. Pire ilaçlama konusunda uzman kadromuzla sizlere hizmet veriyor, bu süreç içinde gerekli tüm teçhizatlarla haşere varlığını ortadan kaldırıyoruz. Sizi rahatsız eden fare, karınca, böcek, pire ve diğer haşereler için size bir telefon uzaklıktayız.

 

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button