Böcekler, nemli sıcak ortamları oldukça fazla sever ve bu ortamlarda hızlı bir şekilde ürerler. Çatı katı binalar özellikle de yaz aylarında çok fazla sıcak ve nemli olmaktadır. Bu durum ise böcek ve haşerelerin oluşumuna zemin hazırlamaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile beraber çatı katlarında olan sıcaklık ve nem çoğalır, böcek istilaları da gözükmeye başlar. Böcekler özelikle de pire ve hamam böcekleri çok hızlı şekilde ürer, çoğalır ve yayılırlar. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen bu haşerelerden kendi imkânlarınızla kurtulmanız zordur. Profesyonel anlamda böcek ilaçlama hizmeti veren firmalarla iletişime geçerek gerekli hizmeti alabilir, olabilecek en kısa sürede hem de sağlığınızı tehdit etmeden bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Pirenin, Hamam Böceğinin ve Diğer Haşerelerin İnsan Sağlığına Zararları  

 Pireler kan emerek beslenir ve hayatta kalırlar. Bu yüzden de hayvan insana veya insan insana hastalıkların yayılmasına neden olur. Tifo, dizanteri gibi hastalıkların yayılmasına ve ortaya çıkmasına neden olurlar. Bu gibi durumlardan kurtulmak için ise mutlaka fare ilaçlama hizmeti alınmalıdır.  Haşerelerin insan sağlığı için diğer zararları ise aşağıdaki gibidir;

  • Haşereler hijyen konusunda evlerinizi, yaşam alanlarınızın hijyenini olumsuz yönde etkilerler.
  • Tifo, dizanteri, kolera gibi hastalıkların ortaya çıkmasına aynı zamanda da insandan insana geçmesine, bulaşmasına neden olurlar.
  • Özelikle de pireler ciltte tahrişlere, kızarıklıklara ve kaşıntıya sebep olurlar.
  • Virüs ve mikropların yayılmasına neden olurlar.

Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti ve Önemi

Böcek ilaçlama bireysel olarak yapabileceğiniz bir işlem değildir. Profesyonellik isteyen ciddi bir iştir. Firmamız sizlere en güvenilir ve en doğru böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Hamam böceği ilaçlama hizmetinin yanı sıra pire ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. Bunun yanı sıra fare ilaçlama hizmeti vererek sizleri tüm haşere ve böceklerden korumaktayız. İlaçlama hizmeti için bizlere ulaştığınızda öncelikle ilaçlama yapılacak ortama gelerek bir ön hazırlık gerçekleştirmekteyiz. Ortamın özelliklerine, böceğin yapısına ve boyutuna göre bir ilaçlama yöntemi ve ilaç içeriği seçerek uygulama yapmaktayız. Sonuçta her böcek aynı etki de değildir ve her ortama aynı ilaçlama tekniği uygulanmaz. Profesyonel ilaçlama ekibimiz ile sizler için her daim hazırız. İletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak gerekli destek ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button