Böcek ilaçlama hizmeti almaya karar verdiniz. Fakat henüz doğru adresi bulanmayanlardansanız öncelikle böceklerin neden oluştuğunu anlamanız büyük katkı sağlayacaktır. Özellikle Cafeler ve iş yerlerinde böcek sorunları oldukça sık görülebilir. Bunun en önemli nedeni şüphesiz sokaktan gelen insanların ayakkabıları altında oluşan bakteriler ya da farklı materyallerdir. Birde cafe gibi yiyecek ve içeceklerin yere dökülme olasılığı bir araya geldiğinde böcek oluşması her yer temiz olsa dahi olası sorunlardandır.

Cafe Ve İşyerlerinde Böcek İstilası İçin Alınacak Önlemler

Haşere ilaçlama yaptırmadan önce bazı önlemler almak ilaçlama sonrasında da iş yerinizi özellikle cafeler gibi yiyecek ve içecekler ile böcek ve haşerelerin ilgi odakları olan yerleri koruyacaktır. Öncelikli olarak kapıların kış mevsiminde kapalı olduğundan emin olmak ve olası en küçük açıklıkları dahi kapatmak büyük katkı sağlayacaktır. Yaz mevsimlerinde ise düzenli olarak ilaçlama yaptırmak ilk seçiminiz olmalıdır.

Böcek İstilası İçin Profesyonel Hizmet

Firmamız hizmet vermeye başladığı yıldan sonra geçen yarım asırlık süre içinde her zaman en kaliteli hizmeti güler yüzlü personeli ile birleştirmektedir. Sürekli olarak güncellenen ilaç dünyası göz önünde bulundurulduğunda ilaçların insan sağlığını etkilememesi için üretilen en kaliteli ürünler ve ilaçlama makineleri ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca güvenilir personelimiz ile iş yerinizin ilaçlaması konusunda daimi gizlilik sunuyoruz. Talebiniz doğrultusunda istediğiniz saatler içinde iş yerinize gelerek ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Böcek ve haşere ilaçlamalarında sadece anlık çözümler değil bir sonraki periyodik ilaçlama dönemine dair cafenizin böcek ve haşerelerden korunması için teknik desteği de ayağınıza getiriyoruz.

İnsan sağlığı ve prestijin büyük önem taşıdığı cafeler ve benzer iş yerlerinde haşere ve böcek ilaçlamayı sadece bir iş değil aynı zamanda toplum adına yapılmış bir hizmet olarak görüyoruz. Haşere ve böcek ilaçlama hizmeti sonrasında mümkün olan en kısa sürede iş yerinizin yeniden kullanıma hazır hale gelebilmesi için en hızlı etki gösteren en ideal ilaçlama tekniklerini sunarak hem zaman hem de para kaybetmenizin önünü geçiyoruz.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button