Hamam böcekleri, pireler, fareler ve benzeri birçok haşere, yaşam alanlarımızı olumsuz etkilemektedir. Sağlık bakanlığı onaylı olan ilaçlama tekniklerimiz, yılın her gününde pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Bu kategoride gerekli bütün sertifikalara sahip olan personellerimiz, istediğiniz çözümleri kolaylıkla bir araya getirmektedir. Böcek ilaçlama işlemleri kategorisinde, bütün ilaçlar için çözüm yöntemleri geliştirilmektedir.

Enjeksiyon tabancası ile gerçekleştirilen ve böcekleri tamamen ortadan kaldıran ilaçlama tekniklerimiz, istediğiniz kaliteli çözümleri bir araya getirmektedir. Profesyonel şekilde gerçekleştirdiğimiz ilaçlama hizmetlerinde, çözüm yöntemleri kategorisinde, insan sağlığı, çevrede yaşayan insanların sağlığı ve çalışanların sağlığı, en önemli konular içerisinde gösterilmektedir.

Böcekler Nasıl Evinize Girer?

İş yerlerindeki ve evlerdeki böcekler, duvar çatlaklarından, çatıdan, pencereden, kapıdan, logar borularından ve havalandırma bölümlerinden girerler. Evinizde uygun yaşam koşullarını buldukları an çoğalmaya başlarlar. Bu çoğalmanın önüne geçilmediği zaman, böcekler tam manasıyla sorun teşkil etmeye başlar. Dışarıdan içeriye giren eşyalar vasıtasıyla da mekanlarımızı işgal eden bu küçük yaratıklar, beraberinde mikropları da getirirler.

Özellikle mutfakta sağlığımızı tehdit ederler. İlaçlamanın pratik bir şekilde yapılması ile birlikte, bu sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Ayrıca eve getirilen eşyalarla birlikte eve giriş yaparlar. Üreme ortamı buldukları zaman, özellikle hamam böcekleri çok hızlı ürerler. Bir anda otuz böcek yavrulayan bu hızlı üreyen böcekler, en kısa zamanda ilaçlanması gerekir. Lokanta mutfakları, otel mutfakları ve restoran mutfakları, bu kategoride en önemli mekanlardır. Bu mekanlarda en iyi ilaçlama seçenekleri tercih edilmelidir.

Böceklerin evlerimize girebileceği boşlukların kapatılması ve onların üremesine neden olacak durumların ortadan kaldırılması, en önemli konular içerisinde yer almaktadır. Ne kadar önlem alırsanız alın, bu küçük yaratıklar bir yolunu bulup hayatımıza müdahale etmektedir.

Sağlık Açısından Çok Önemli Bir Konudur

Farelerin sebep olduğu tifo hastalığı, bu hayvanların önemsenmemesinden kaynaklanmaktadır. Mutfaklarda veya tavan arasında hızlı bir şekilde üreyen fareler, lağam ve logar olarak tabir edilen pis mekanlarda yaşarlar. Buradaki bütün mikropları mutfaklarımıza taşıyan bu haşereler, kısa zamanda ilaçlanması gerekir. Diğer böcekler de aynı şekilde temizlenmelidir. Türünü bilmediğiniz bir böcekle karşılaşırsanız hemen bizi arayın. Bütün haşereler konusunda gerekli bilgiye ve deneyime sahip elemanlarımız, bu böcekler hakkında sizin için detaylı bilgi verebilir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button