Canlılar dünyasında elbet sadece insanlar yer almamakta. Hayvanlar da böcekler de canlılar arasında sayılıyor. Ancak böcekler hayvanların aksine pek dost canlısı değiller, olsalar dahi üredikleri ortamdan kaynaklanan pislik ve mikrop barındırma özelliklerinden dolayı bizlere zararları daha fazla dokunuyor. Bazı türleri zehirli de olabildiğinden insanlar maalesef böceklerden hoşlanmıyor. Hoşlanmamamıza rağmen hayatımızın, evimizin içinde olduklarından ancak ve ancak temizlik, hijyen sayesinde onlardan uzak kalabiliriz. Sıcak ortamda daha çok ortaya çıkan hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, fare, sinek türleri veya akrep, çiyan gibi böceklerle başa çıkmak zordur. Böceklerle mücadelede tek başımıza başa çıkma olasılığımız oldukça düşüktür. İşinde ehli uzman kadroya sahip böcek ilaçlama firmaları bu işin üstesinden gelmektedirler. Siz de köklü bir şekilde böceklerden, haşerelerden geriye dönüşü olmayacak şekilde kurtulmak istiyorsanız firmamızdan randevu alabilirsiniz. İster ev olsun ister otel veya işyeri, bahçe gibi geniş alanlı yerler olsun her büyüklükteki alanlar için donanımlı kadromuzla sizi ve ailenizi böceklerden arındırma konusunda garantili hizmet veriyoruz.

Böcekler Bizlerle Nasıl Temas Kurar

Böcekler çoğunlukla pis yerlerde türerler. Hijyenden uzak ortamlarda üreyen böcekler hem doğada yaşarlar hem de bazı türleri hayvanlara yapışarak yaşarlar. Pireler buna en güzel örnektir. Evcil hayvanlarımızda fark edemeyebiliriz. Gözle göremediğimiz kadar küçük olduklarından tüylerinin arasında kendilerine yuva yapabilirler. Bu nedenle hem doğadan hem de hayvanlardan evimize girebilir, sıcak hava şartlarında ve temiz olmayan ortamlarda bizlerle beraber yaşamaya başlarlar. Böcek haricinde pire ilaçlama servisimiz de mevcut olduğundan bu konuda da teknik eleman kadromuzla size kalıcı temizlik hizmeti veririz.

Yemek Artıklarına Gelen Böcekler

Günlük hayatımızda bazen aceleden bazen de unutkanlıktan yemek artıklarını, kırıntıları toplamayı erteleyebiliriz. Artık yemek kokularını fare türü hayvanlar hemen alırlar ve bulundukları ortamdan beslenmek için dışarı çıkarlar. Özellikle farelerin yaşadıkları alanlar lağım sularının aktığı yer altı alanları olduğundan diğer böceklere oranla çok daha fazla mikrop taşırlar. Solunum yolu enfeksiyonları, cilt ve deri hastalıklarına sebebiyet verdiklerinden farelere karşı da ayrı bir ilaçlama yapılması gerekir. Fare ilaçlama konusunda da firmamızla irtibata geçerek etkin bir şekilde temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button