Böcek ve haşere kimi zaman evlere ve iş yerlerine kadar girmekte, insan sağlığını tehdit etmektedir. Yapılan böcek ilaçlama evleri ve iş yerlerini zararlı böceklerden korumaktadır. Kısa sürede geniş alanlara yayılan böcekler, ilaçlama yapılmadığı zamanlar hızlı bir şekilde çoğalmaktadır. Hijyenik olmayan alanlar için yapılan ilaçlama, tüm böcek sorunlarını hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Sağlık Bakanlığı onaylı olan fare ilaçlama uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Profesyonel olmayan ve bireysel yapılan ilaçlama, fayda göstermemektedir. Kesin ve profesyonel çözüm sunan firmamız, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlamayı kısa sürede gerçekleştirmektedir. İlaçlama sırasında tercih edilen ilaçlar, Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylıdır. Gerekli özen gösterilmekte, yapılan ilaçlama anında etkisini göstermektedir.

Kaliteli Böcek ve Haşere İlaçlama

Kalıcı sonuçlar veren pire ilaçlama profesyonellik isteyen bir iştir. Pire için elverişli olan ortam detaylı bir şekilde incelenmekte, en kalıcı yöntem belirlenmektedir. İlkel ilaçlama yöntemleri ile zaman kaybetmek istemeyenler, profesyonel ilaçlama ile maddi ve manevi kayıpların önüne geçmektedir. Yapılan kalıcı ve kesin ilaçlama, pireleri tamamen ortamdan kaldırmaktadır.

İlaçlama doğru bir şekilde yapılmakta, ilaçlama yapılan ortamda olan çocuk veya evcil köpek en ufak bir zarar görmemektedir. Böcek ve haşerelere ilaçlama yapılırken, onların yerleşim yeri tespit edilmektedir. 0 sonuç veren haşere ilaçlama haşerelerden kaynaklı hastalıklara yakalanmayı da önlemektedir. Haşerelerin yoğunluğuna göre kullanılacak ilacın yoğunluğu da değişmektedir.

Maddi ve Manevi Kayıpların Önüne Geçmek İçin Böcek ve Haşere İlaçlama

Tüm böcek ve haşere ilaçlamasında kullanılan ilaçlar, doğa dostudur. Böcek ve haşereye karşı vakit kaybetmemek adına, 7/24 ilaçlama yapılmaktadır. Müşterinin uygun olduğu zaman ilaçlama yapılmakta, tarih ve saati müşteri belirlemektedir. Böcek ve haşereden gelecek bütün zararlara karşı koruma sağlayan ilaçlama, yaşam alanlarını dezenfekte etmektedir.

Kontrollü bir şekilde gerçekleştirilen ilaçlama ile herhangi bir yanlış müdahale yapılması söz konusu değildir. İş ve dış alanlar için farklı ilaçlar kullanılmakta ve kimi ilaçlar kokusuz olurken, kimileri de kokulu olmaktadır. İhtiyaca göre her türlü ilaçlama özenle yapılmaktadır. Tüm ekip gerekli sertifikalara sahip olmakla birlikte ilaçlama konusunda gerekli eğitime sahiptir.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button