Yüzde yüz garanti içeren ilaçlama hizmetleri kendi içerisinde seçeneklere ayrılıyor. Başta böcek ilaçlama olmak tüm haşereler için özel olarak geliştirilmiş ilaçlar eğitimli personeller tarafından uygulanmaktadır. Kalıcı çözüm ile birlikte müşteri memnuniyeti yüksek oranda sağlanıyor. Telefon ve internet üzerinden iletişime geçilen ilaçlama firmalarından randevu almak mümkündür.

Fare İlaçlama Hizmetleri

Apartmanlarda, bodrum katlarında, kömürlük ve depo gibi alanlarda sıklıkla uygulanan fare ilaçlama hizmetleri bir diğer seçeneği oluşturmaktadır. Personeller binaların içerisinde keşif yaparak fare yuvalarının olduğu yerleri tespit eder. Kullanılan ilaçlar sadece ev farelerine yönelik değildir. Aynı zamanda çatı ve lağım farelerinin binalardan arındırılması için de uygun içeriklere sahiptir.

İlaçlamayı gerçekleştiren tüm personeller yeterlilik belgeli ve sertifikalıdır. Nispeten küçük binalar için bir ya da iki ilaçlama yeterli oluyor. Daha büyük ve komplike binalar için ilaçlamalar periyodik aralıklarla ve daha sık yapılmaktadır.

Pire İlaçlama Hizmetleri ve Garantili Sonuç

Otellerde, restoranlarda ve iş merkezlerinde ihtiyaç duyulan pire ilaçlama hizmetleri tıpkı diğer seçenekler gibi sonuç garantilidir. Özellikle son yıllarda sıklıkla kullanılan jel türündeki ilaçlar kullanılmaktadır. Bu ilaçlar kokusuz olup sadece pirelere zarar verecek özel bir kimyasala sahiptir. Doğru zamanlama ile birlikte hareket eden personeller pirelerin daha fazla üremesine ve yayılmasına engel oluyor.

Pirelerin ilaçlanması için profesyonel destek şarttır. Çünkü pireler, böcek ve diğer haşerelerin aksine çok daha hızlı üreyebilir. Bu alanda yapılan çeşitli çalışmalar bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde pirelerin binlerce yumurta bıraktığını gözler önüne sermiştir. Aynı zamanda diğer böceklerin aksine belli bir yere değil her yere yumurtalarını bırakabilir. Bu nedenle öncelikli olarak bir keşif ekibi gönderilerek pirelere rastlanan binalarda ayrıntılı bir araştırma yapılır.

Haşere İlaçlama Hizmetleri ve Fiyatları

Son seçenekler arasında haşere ilaçlama hizmetleri yer alıyor. Fiyat ve randevu almak için telefon ve internet aktif olarak kullanılabilir. Kullanılan ilaçlar insan ve çevre sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Hem evlerde ve apartmanlarda hem de diğer kamusal alanlarda bu ilaçlar tercih ediliyor. Söz konusu ilaçlar hamam böcekleri ve kakalak adı verilen böceklerin imhasında da sıklıkla kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by