Böcekler çok çeşitlidir ve hemen hemen bütün türleri insan sağlığına zarar verir. Bu sebeple bu canlılara karşı bir önlem yapmak aşırı önem taşır. Önlem denildiğinde de ilk akla gelen kuşkusuz böcek ilaçlama firmalarıdır. Biz ev, ofis, işyeri ve en çok da fırın gibi nem ortamı çok fazla olan ve bu tür canlılarla çok fazla karşılaşılan alanlar başta olmak üzere talebiniz doğrultusunda ilaçlama yaparak zararları önlemeye çalışmaktayız.

Böcekler ve haşerelere ait tüm canlı tipleri karşımıza çıkarlar. Özellikle yaz ayları ile birlikte böceklerle sık karşılaşılır bunun sebebi ise sıcak ayları seven böcekler bu aylarda ürerler. Ve böylelikle insanların bulunduğu ortamda tehlike arz etmeye başlarlar. Sıcak ve nemli ortamlar böceklerin sevdiği ortamlardır. Haşereler sınıfından olan belki de en korkutucusu olan fareler çok hızlı hareket eden canlılardır. Hızlı çoğalırlar bu sebeple belli bir yerde görülen bir fare yakın zamanda tehlike yaratan bir alan haline gelir. Yapılacak tek şey profesyonel bir firma tarafından fare ilaçlama yaptırılmasıdır. Kesin çözüm olarak farklı ilaçlama tekniklerimizle haşerenin sonunu getirebilmek adına uzman personellerimizle sıvı, jel ya da püskürtme gibi ilaçlama teknikleri ile konuya odaklanır ve çözüme ulaştırırız. İlaçlama tekniklerimiz insan sağlığına zarar verme potansiyelinden uzak teknikler olup bütün haşere dünyası için kabus sayılabilir.

Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlama özellikle evlerde, ofislerde, hastanelerde ya da okullarda uygulanan bir tekniktir. Sıvı uygulama püskürtme yöntemi ile yapılır. Aynı şekilde fırın, restoran gibi alanlarda böcek sorunu yaşandığında da bu yöntem tercih edilir. Sıvı uygulama tekniğinde kullanılacak ilaç kesinlikle uzman biri tarafından hazırlanmalıdır.

Haşere Kontrol

Haşerelerin ev ya da işyerlerinde ne zaman ortaya çıkacağı hiç belli olmaz. İnsan olan her yerde haşerelerin üremesi çok hızlı gerçekleşir. Bu sebeple periyodik olarak çeşitli cihazlarla ilaçlama firmalarınca haşere kontrol sistemi uygulanmaktadır. Bu haşere dünyası ile mücadelede etkili bir yöntemdir.

Yine haşere türlerinden olan ve kanla temas halinde olan en tehlikeli tiplerden pireler de insan hayatına zarar veren canlılardır. Pirelerle bireysel mücadele nerdeyse imkansızdır. Bu sebeple profesyonel pire ilaçlama firmaları ile anlaşmak çok daha doğru bir karar olacaktır. Pireler çok hızlı üreyen ve çevik canlılar olduğundan ve özellikle evde beslenen hayvanlar sebebiyle ev ortamına taşındığından tespit edilmesine geç bile kalınabilir. Doğru firmadan doğru yapılacak bir pire ilaçlama yöntemi ile kurtulma sağlanabilir. Firmamız böcek ve haşerelerde gerekli yasal prosedürlere uyum sağlayan bir firma olarak uzman bir ekiple çalışmalarını sürdürmektedir. İlaçlama işi garantili yapılması gereken, uzmanlık isteyen bir iştir. Şirketin personeli bu konuda tecrübeli ve haşereler dünyası hakkında eğitimli olmalıdır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button