Böcek ilaçlama böcek, haşera, kemirgen gibi parazit olarak yaşayan insan sağlığına zararlı canlıların evi, işyeri, okul vb gibi yaşam alanlarından öldürülmesi veya uzaklaştırılmasına denir. Bu ve bunun gibi ilaçlama işleri ezbere yapılmaması ve profesyonel eğitimli ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Böceklerin bulunduğu ortamların çok iyi tespit edilip hangi böceğe hangi ilaç kullanılması gerektiğinin bilinmesi ve ona göre bu ilaçlamanın yapılması gerekmektedir. Böceklerin genelde bulunduğu yerler;

  • Yiyeceklerin bulunduğu mutfak, kiler ve dolap içleri
  • Çiçeklerin bulunduğu saksıların içindeki toprak ve saksı kenarları
  • Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, petek, dolapların arka kısımları
  • Odaların alt kısımlarında süpürgelik denen kısımların içlerinde
  • Banyo, tuvalet su giderlerinin ve çöp kutularının olduğu yerlerde

Yılların verdiği deneyim ile kurumsal firmamız bu hizmeti vermektedir en iyi ilaç, a sınıfı ekipman, deneyimli ekipler tarafınca müşterilerin isteği doğrultusunda bu hizmeti ilaçlama firması olan kurumumuzdan alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama İşleminin Yararları Nelerdir?
Oldukça profesyonel bir iş olan böcek ilaçlama insan sağlığı için oldukça gerekli ve zorunludur. Böcek ve türleri birçok hastalığa ve sağlık sorunlarına sebep açmaktadır. Sıtma, sarılık, veba, tifo vb. birçok hastalığa sebep olabilmektedir. Özellikle çocuklarda daha çocuk görülen bu hastalıklar mikrop, bakteri ve mantarları üzerlerinde taşımaktadırlar. Ayrıca özellikle gece uyurken deriyi ısırıp bıraktığı salgı deri rahatsızlıklarına yol açmaktadır. Bu hastaların engellenebilmesi en büyük yararıdır. Bunların haricinde insanlar böcek ve türlerini gördüklerinde içlerinde oluşan ürperti ve huylanma duygusu hayat kalitesini oldukça düşürmektedir.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?
Müşterilerin bizlere ulaştığından hemen sonra deneyimli ekiplerimiz ön saha araştırması yapmak üzere müşterinin evini ziyarete gelmektedir. Gerekli araştırmalardan sonra hangi ilaçların ve ekipmanların kullanılmasını gerektiğini belirledikten sonra müşterilere gerekli açıklamayı yapmaktadırlar. Kokusuz ilaçların kullanılması gerekiyor ise açık yiyeceklerin üzerinin kapatılmasını, kokulu ilaçlar kullanılıyor ise evin boşaltılmasını tekrar hatırlatmaktadırlar. Firmamızın ilk amacı öncelikle evde bulunan zararlı parazitleri yok etmek ardından ise gelecek olan böcek tehdidine karşı önlem almak için ilaçları sırasıyla kullanmaktadır. Ayrıca firmamız özel olarak fare ilaçlama işlemini de gerçekleştirmektedir.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button