İnsanların yaşadıkları her yerde böcek çeşitleri de kendilerine yaşam alanı bulmaktadırlar. Özellikle hamam böcekleri, kara böcekler, kalorifer böcekleri, pireler ve keneler insan sağlığını tehdit etmektedir. Özellikle hamilelere çocuklara ve bağışıklık sistemi düşük olan hastalara ciddi sağlık problemi yaratma ihtimalleri vardır.

Böcekler tarafından insanlara hepatiti virüsü, verem, alerjik reaksiyonlar gibi birçok hastalık bulaşabileceği gibi kırkayak ve ev çıyanı gibi böcek türleri de zaman zaman zehirli olabilmektedir. Farelerin kemirgen olmaları özellikle küçük çocuklar için korkutucu olmakla birlikte evdeki ve işyerlerinde ki eşyalar içinde maddi kayıplara yol açabilmektedir. Ayrıca yaşanılan bölgelere göre değişiklik gösteren böcek türleri zehirli örümcekler ve akreplere kadar uzanmaktadır. Bu tarz sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmak istemeyenler ilaçlama yapmak için evin böcek istilasına uğramasını beklememelidir.

Neden Bireysel İlaçlama Yerine Profesyonel İlaçlama Yapılmalıdır

Birçok böcek çeşidi mevcut olduğu gibi piyasada da birçok böcek ilacı mevcuttur ve bunu kullanmadan önce hangi ilacın hangi böceğe ve nasıl uygulanması gerektiğini iyi bilmek gerekir. Çünkü ilaçlar yanlış kullanıldığında böceklerin bağışıklık sistemi kuvvetleneceği gibi insan sağlığına da zarar verebilir. En etkili ve güvenli yöntemle çaba harcamadan böceklerden kurtulmak isteyenler firmamızla iletişime geçebilirler.

İlaçlama İşlemi Yaşantımızı Etkiler mi?

Firmamızın kullandığı ilaçlar insan sağlığına zararlı olmadığı için ilaçlamadan sonra hastaneden hastaları boşaltmak, Avm’yi müşterilere kapatmak ya da evde kalmamak gibi bir problemle karşı karşıya kalmazsınız. Ayrıca ilaçlar hastalara ya da müşterilere zarar vermediği gibi evdeki mobilyalara ya da hastanedeki tıbbi aletlere de zarar vermemektedir.

Kullanılan ilaçlar tamamen kokusuzdur ve sıvı formda kullanılır. Ayrıca gerektiği durumlarda bazen jel formdaki ilaçlar da kullanılabilmektedir.

İlaçlama İşlemi Garantili Midir?

Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz yıllardır toplu yaşanılan yerleri temiz ve sağlıklı tutmayı başarmaktadır. Tüm böcek ilaçlama işlemleri garantilidir ilaçlamadan sonra böcek istilasından kesinlikle kurtulunur ve uzun süreli etkisi vardır. Evinizi, iş yerinizi Avm’yi hastaneleri zararlı böceklerden uzak tutmak isteyenler hem firmamızla iletişime geçip büyük maddi ve manevi zararlardan böcek ilaçlama işlemi ile kurtulabilirler.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button