Yaşamsal konumumuz itibari ile gelişen yapılar doğrultusunda bahçelerimiz doğanın esintini bizlere sunan en önemli bölgelerimizdir. Yeşil alanların korunması ve düzeninin sağlanması için ektiğimiz bitkilerin, çiçeklerin vb. ürünlerin bakımında ilk adım zararlı böceklerin temizlenmesinden geçmektedir. Haşerelerin pek çoğu taşıdıkları riskler ile müstakil evlerin bahçelerini barınak seçmekte ve yoğunlaştıkları tek yerdir. Bunun için firmamız profesyonel olarak etkili yöntemler ile bahçe ilaçlama hizmeti vermektedir. Böceklerin bulaşıcı virüsleri ile insan sağlığına tesir eden rahatsızlıkların yaşanması kaçınılmaz olmaktadır. Şirketimiz böcek ilaçlama hizmeti vererek, uzman elemanları ile sizlerin sıkıntılarına çözümler bulmaktadır. Firmamız hızlı çoğalan ve tehlikeli bakterileri üzerlerinde taşıyan böcekleri garantili ilaçlar ile tek seferde yok etme becerisine sahiptir. Bünyemizde her zaman gelişime açık çalışanlarımız ile sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarla, en güvenli böcek temizliği yapmaktayız.

Bahçelerde Fare İlaçlama Yöntemi

Firmamız kaliteli hizmetleri ile bitkilerinizin arasını mesken edinen kemirgenlerle olan mücadeleniz de sizleri yalnız bırakmamaktadır. Bahçelerde kaliteli fare ilaçlama uygulamamızı kalıcı çözümlere takiben senelerdir biriktirdiğimiz deneyimlerimize bağlı olarak sizlere sunmaktayız. Kemirgen türlerinin bulunduğu bahçelere ilaçlama yapılmaması halinde üremeleri ve etrafa dağılmaları, hatta evlerin içine kadar girip çıkmaları mümkün olmaktadır. Ayrıca bireysel uğraşılar ile kemirgen üremesinin durdurulması imkansız olup, işi bilir kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Firmamız bahçeleriniz içinde bulunan bitkilere zarar vermeyen ilaç kullanımının beraberinde sadece haşere ve kemirgenlere etki eden malzemeler ile yok olmalarını sağlamaktadır. İlaçlama için öncelikle haşere ve kemirgen türünün tespiti yapılıp, en uygun olan sıvı, yem, jel çözümleri uygulanmaktadır. Bunun akabinde fareler için sırt pompası ile yoğun destekleyici ilaçlama yapmaktayız.

Bahçelerde Pire İlaçlama Hizmetimiz

Kurumsal hizmet anlayışı ile huzurlu ve sağlıklı yaşamı destekleyen firmamız, işlemleri sürecinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ufak ve sıçrama kabiliyeti olan haşerelerden sadece bir tanesi pirelerdir. Firmamız pire ilaçlama konusunda tecrübeli ekipleri ile kesin teknik kullanımıyla kusursuz hizmet sunmaktadır. Sıcak yaz aylarında bahçelerin içinde uçuşan ama fark edilmesi imkansız olan pirelerden kurtulmanıza yardımcı olmaktayız. Bu yüzden böcek, fare ve pirelerin varlığını hissettiğinizde bizlerle irtibata geçmeniz ile sizlere 7/24 güvenli bahçe ilaçlama hizmeti sunmak için hemen yanınızda oluruz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button