Böcek İlaçlama ile Haşerelerden Kurtulmanın Yolları

Havaların ısınması ile artan en büyük problemlerden biri böcek ve haşerelerin artmasıdır. Kışın soğuk havalarda yuvalarına çekilen böcek ve haşereler, sıcak havaların etkisi ile gün yüzüne çıkmaya başlarlar. Sıcak ortamı çok seven böcekler, daha çok binaların bodrum katlarında yuva yaparak zamanla binaların bütün bölümlerine yayılırlar. Zamanında önlem alınmaz ise ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalınabilir.

Sık Karşılaşılan Böcek Ve Haşereler Nelerdir?

En çok karşılaşılan böcek ve haşereler, pire, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca ve fare gibi çok kolay üreyebilen ve yayılabilen böcek türleridir. Özellikle pireler kolaylıkla bütün bina ve dairelerin içini sarabilen, birkaç defa yapılan ilaçlama ile önlenebilen zararlı haşerelerdendir. Kurtulmak için en az ayda bir veya 3 ayda bir ilaçlama yapılması gerekebilir. Bunun dışında karıncalar da çok hızlı üreyebilen haşerelerdendir. Öyle ki, mutfakta, banyoda, duvarlarda, yatakların içinde her yerde görülebilmektedirler. Bu nedenle birkaç defa yapılan böcek ilaçlama ile bu sorundan tamamen kurtulunabilinir.

Böcek ve haşere denilince akla ilk gelen hamam böcekleridir. Genellikle çok hızlı hareket eden bu böcekler, bir defasında yüzlerce yumurta bırakabilirler. Nemli ortamları seven bu böcekler özelikle geceleri sıkça görünerek canınızı sıkabilir. Hamam böcekleri ile baş etmek kolay olmadığından, böcek ilaçlama firmalarından yardım istenilmektedir.

İlaçlama İle Böcek Ve Haşerelerden Kurtulmak Mümkün Mü?

Bütün zararlı böcek ve haşerelerden kolayca kurtulabilmek için, güvenilir hizmetler veren böcek ilaçlama firmaları tercih edilmelidir. Bu tarz firmalara örnek olarak LHS ilaçlama firmasını verebiliriz. LHS İlaçlama, uzman ekiplerce yapılan her türlü ilaçlama hizmetlerini yerine getirmektedir. Binaların içini, dışını, çevresini, apartman dairelerini, su depolarını, fırın, pastane ve cafe tarzı gıda işi yapan işletmeleri, fabrika ve okulları güvenle ilaçlama yaparak, garantili hizmet sunmaktadır.

Böcek ilaçlama hususunda Sağlık Bakanlığınca gerekli izin ve belgeleri almış öncü firmalardandır. LSH Böcek ilaçlama, yapılan hizmetlerin kesin sonuç verene kadar olan her türlü detaylı temizlik yaparak, temiz, bakteri ve haşerelerden temizlenmiş ortamı yaratmak için çaba harcamaktadır. Böcek ve haşere türüne göre en etkili ilaçlama yöntemini uygulamaktadır.

Örneğin; Binalarda genellikle kokusuz sıvı ilaçlar tercih edildiği üzere, jel ilaçlarda tercih edilmektedir. Birçok bina, bahçeli evlerde veya giriş katlarda görülebilen fındık faresi, lağım faresi gibi zor ve zararlı kemirgenler için ise daha çok katı, etkili ilaçlamalar yapılmaktadır. Böcek ilaçlamaları ile ilgili her türlü detaya https://www.lsh.com.tr sitesinden ulaşım sağlayarak, uzman ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button