Böcek İlaçlama Seçenekleri

Çeşitli mekanlar baz alınarak böcek ilaçlama seçenekleri hizmete açılmakta. Apartmanların özellikle kiler, bodrum katlarında ortaya çıkan çeşitli haşereler bu ilaçlama seçenekleri ile birlikte tamamen yok edilmektedir. Apartman sakinlerinin sağlıklarını tehlikeye atan kenelerin ve dairelere kadar girmekte olan kalorifer böceklerinin imhası bu şekilde tamamlanmış oluyor. İlaçlamalar aynı zamanda hamam böceği gibi çok hızlı üremekte olan böceklerin imhasını da garantiliyor.

Apartmanların ve dairelerin çok daha makul ve sağlıklı ölçülerde kullanılmasının önü de açılmış oluyor. Binalar altı aylık periyotlarda bir sene içinde iki kere ilaçlandığı takdirde istenen temizlik sağlanmış oluyor. Bir diğer seçeneği ise otel ilaçlamaları oluşturuyor. Yılın her zamanı konukları profesyonel ölçeklerde ağırlayan otellerin bu konuda ekstra bir hassasiyeti oluyor. Oteller de köşe bucak ilaçlanarak konukların hem sağlık hem de estetik olarak herhangi bir rahatsızlık duymamaları sağlanıyor.

Oteller de yine apartman daireleri gibi yılda iki kere ilaçlandığı takdirde beklenen temizlik hizmetleri verilmiş oluyor. İş yerlerinin hijyeni için de bu seçenekler değerlendirilmektedir. İş yerlerinin çalışma prensibini doğrudan etkileyen temizlik koşulları profesyonel derecede azami şekilde sağlanmış olmaktadır. Aynı zamanda iş yerlerinin tuvaletlerinde, misafir kabul salonlarında ve toplantı odalarında da ilaçlamalar yapılmakta. Kullanılan ilaçlar sadece böcekler için değil fareler için de geçerlidir. Farelerin üremesine engel olup rahatsızlık kaynaklarını imha etmektedir.

Diğer Böcek İlaçlama Seçenekleri

Hastaneler yapıları gereği son derece temiz olmaları gereken binalardır. Burada birçok hasta enfeksiyon yaraları ve hastalıkları nedeniyle hijyenik koşullarda muayene ve tedavi edilmektedir. Bu nedenle hastaneler ayda ya da üç ayda bir gibi kısa aralıklarla ilaçlanabilir. Hastanelerin tuvaletleri, koridorları ve yemekhane kısımları aynı oranda temizlenir. Öncesinde bir keşif yapılarak hastanenin ilaçlanması gereken yerleri araştırılır ve incelenir.

Bir diğer seçenek ise fabrika ilaçlaması olarak göze çarpmaktadır. Fabrikalarda makine yağlarından ve cüruf gibi maddelerin varlığından dolayı çok çeşitli ve zararlı böcekler ortaya çıkabilmektedir. Gümüş böceği ve kanatlı karınca gibi son derece tehlikeli böceklerin imhası sağlanmış olur. Diğer seçenekler arasında pastane, fırın, alışveriş merkezi ilaçlamalarının hizmetleri verilmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button