Böcek İlaçlama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Yaşanılan ortamlarda oluşan ve çoğalan böceklerden kurtulmanın en kesin ve emin yolu profesyonel bir böcek ilaçlama firması ile anlaşıp ilaçlama yaptırarak böcek sorununa kökten çözüm bulmaktır. Böcek ilaçlama işini yapacak firmadan bu hizmeti alırken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle firmanın kullandığı ilaçların Tarım ve Köy İşleri´nden onaylı güvenilir ilaçlar olması gerekir. Kullanılan ilaç böcekleri kökten temizlerken insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar olmalıdır. Yaşadığınız ortamı ilaçlarken hangi yöntemlerin kullanılacağı da mühimdir. Böcek ilaçlama firmasının kullandığı ilaçlama yöntemi böcekleri bir daha çoğalmamak üzere yok etmesi gerekirken yaşadığınız ortama ve size zarar vermemesi gerekir. İlaçlama firması çalışanlarının hijyen kurallarına uygun ilaçlama ile bu işi yapması da mühimdir.

Böcek İlaçlama Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Böcek ilaçlama firması sizin de uygun olduğunuz bir gün ve saatte evinize gelerek tüm evinizi en kuytu köşelerine kadar ilaçlayarak böcekleri tamamen yok eder. Böcek ilaçlama hizmetini yaparken evdeki eşyaların zarar görmemesine evde yaşayan ev sahipleri, evcil  hayvanlar, çiçeklerinkesinlikle zarar görmemesine dikkat ederek en uygun ilaçları kullanarak bu işi gerçekleştirmelidir. Böcek ilaçlama yöntemleri şunlardır:

  • Sıvı ilaçlama.
  • Buharlı ilaçlama.
  • Jel ilaçlama.
  • Fare istasyonları.

Sıvı ilaçlama yönteminde teknolojik bir makine içerisine konulan ilaç evin her köşesine püskürtülerek yapılmaktadır. Buharlı ilaçlama da ULV yöntemi ile tüm evin sislenme tekniği ile ilaçlanması şeklinde yapılır. Jel ilaçlama da ilaçlama ekibi böceklerin geçtiği yollara jel ilaç sürerek böcekleri yok eder. Fare istasyonları farelerin yakalanması için kurulan istasyonlar ile fare İlaçlama şeklinde uygulanır.

Böcek İlaçlama Firmasının Önemi

Böcek ilaçlama firması işini en iyi şekilde yapan gerekli belgelere sahip işinde uzman bir firma olmalıdır. Yılların verdiği tecrübe ile işinde uzman eğitimli kadromuz ve en yeni teknoloji cihazlarımızla en uygun kaliteli ilaçlarımızla böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Hamam böceği ilaçlama gibi en zor ilaçlama işlerini başarıyla gerçekleştiriyoruz. Böcek sorununuza kökten çözümler ile hizmet veriyoruz. Böcek problemi için böcek ilaçlama hizmetini bizden en iyi şekilde alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button