Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Lider sosyal hizmetler 2000 yılın da İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu güne dek müşteri odaklı kaliteli ve etkili yöntemleriyle haşere ilaçlaması alanında yanınızda.2012 yılında el değiştiren şirketimiz yıllardır olduğu gibi önce müşteri memnuniyetini amaçlayarak çeşitli sektörlerde sizlere çözüm ortağı olmuştur.

Böcek ilaçlaması konusunda sağlık bakanlığından gerekli izin ve yetki belgelerini almış lider sosyal hizmetler gerekli bilği ve donanıma sahip eğitimli personeli ile haşere-kemirgen sorunlarınıza en etkili ve kesin çözümlerle son veriyor.  Her şey den önce sağlığınız sonra %100 memnuniyetiniz için lider sosyal hizmetleri tercih edebilirsiniz.

Kullanılan yöntem ne olursa olsun yaptığımız tüm haşere ilaçlamaların da garantili güler yüzlü hizmetimizle tanışmanız ve bu tanışıklığı her zaman devam ettirmeniz dileğiyle.

Hizmetlerimizin arasında böcek ilaçlamasının yanı sıra;

Apartman temizliği

Baca temizlik kontrol ve raporlandırılması

Su deposu temizliği de bulunmaktadır.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASINDA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ ÇÖZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

SERTİFİKALARIMIZ

MUTLU MÜŞTERİLER

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button