Böcek ilaçlama ihtiyaçları ister sürekli kullanılan isterse de uzun süre kullanılmayan bütün alanlarda ortaya çıkabilmektedir. Zira bu nokta da böceklerin oluşması için uzun süre kullanım yada kullanmama belirleyici rol oynamayacaktır. Böcek ilaçlamaya ya da böcek oluşumuna etken sebeplerin tespit edilerek çözüme kavuşturulması böcek ilaçlanmasını tamamen de olmasa uzun süre ortaya çıkartmayacaktır. Böceklerin oluşması için pek çok etken rol oynayabilir. Bu etkenlerden biri de dip köşelerde oluşan yiyecek ya da yağ kalıntıları böceklerin oluşması için uygun ortamı hazırlayabilir.

Böcek ilaçlamalarında daha kolay ve başarılı sonuçlar elde etmek için öncelikli olarak bu dip köşelerde dökülmesi ya da akması mümkün olan her türlü ürünün bölgeden uzaklaştırılması doğru olacaktır. Genel olarak böcek oluşmasına neden olan yağ akıntıları eğer dikkatli şişeler ve kaplar ile muhafaza edilirse böceklerin oluşumu için etkiyi tamamen ortadan kaldıracaktır. Böcek ilaçlaması konusunda bir diğer etken çocukların yiyeceklerini gizli gizli köşelere atması olarak tanımlanmaktadır. Bu yiyecekler de böcek toplamak ve böcek oluşturmak için iyi birer etken oluşturmaktadır.

 Kemirgenlerden Korunmak İçin Alınması Gereken Önlemler

Fare ilaçlama ve Hamam böceği ilaçlama gibi istenmeyen durumlardan biri de fareler ve diğer kemirgenlerdir. Zira fareler her hangi bir etkiye bağlı olmaksızın evlerimizin gider borularında ve kanalizasyon sistemlerinden ortaya çıkabilmektedir. Öncelikle tuvaletlerde koruyucu kapaklar kullanmak bu tip hayvanlardan korunmak için yeterli olacaktır. Fakat tırmanma özelliğine sahip olan bu hayvanlar balkonlardan merdiven ve asansör boşluklarından ortaya çıkabilmektedir. Firmamız sahip olduğu 50 yılı aşan tecrübesi ile bu alanda profesyonel ve insan sağlığı için özel önlem alan ilaçlama tekniği ile sizlere yardımcı olmaktadır. İlaçlama dünyasında öne çıkan en önemli farkımız hizmetlerimizi periyodik olarak talep ettiğiniz dönemlerde sunarak bir kereye mahsus değil düzenli olarak sizlere sunmamızdadır. Bu nedenle eviniz ve iş yeriniz düzenli olarak böcek ve kemirgen istilasına karşı korunmuş olacaktır. Ayrıca uygun fiyatlı güler yüzlü hizmet prensibimiz ile yılın her günü hizmet veriyoruz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button