Zeytinburnu Baca Temizleme

Kış soğuklarında sobayla, kalorifer veya kombiyle ya da merkezi sistem kullanarak ısınıyor olması fark etmeksizin herkesin özen göstermesini gerektiren bir bakım işlemi olan baca temizliği; yetkili kişilerce, düzenli aralıklarla yapılması durumunda konforlu ve ekonomik ısınmanın dışında ölümle sonuçlanabilecek tehlikelerden de korunma imkânı sunar. Normalde tamamı dışarı atılması gereken gazın baca hattında birikmesiyle yaşanabilen patlama, yangın ve ters akımdan kaynaklı karbon monoksit zehirlenmesi gibi ölümcül risklerden korunmayı sağlayan bu temizlik işlemi ihmale gelmez. Faciayla sonuçlanan kazalardan korunmanızı sağlayan temizlik hizmetleri sunan Zeytinburnu baca temizleme ekibimizse belediye müdürlüğü ve itfaiye odasının şartnamelerine harfiyen uygun biçimde çalışır. Böylece kış soğuklarında kendinizin ve sevdiklerinizin yaşamını tehdit eden risklerden korunarak, güvenle ve en ekonomik şekilde ısınırsınız. Çuvalla temizlik yapan ustalardan tamamen farklı olarak emiş gücü yüksek vakum makinaları kullanan uzman ekibimiz her hizmetinde baca hattındaki kalıntıları tamamen temizledikten sonra bacanın çekişini kontrol eder.

Isınmak için kullanılan yakıt tipi her ne olursa olsun yanma işlemiyle birlikte çeşitli partiküller ve gazlar açığa çıkar ki, bu maddelerin tamamının en kısa sürede dışarı atılması zaruridir. Kullanılan yakıta, bacanın fiziksel özelliklerine ve diğer etmenlere bağlı olarak bu maddelerin baca hattı üzerinden tahliye edilmesi esnasında belli oranlarda birikme söz konusudur. Kısa vadede büyük problem teşkil etmediğinden insanların önemsememesine yol açan bu baca içi birikmeyse baca temizliği yapılmayan her gün, risk ölçeğinin biraz daha genişlemesine yol açmaktadır. Bacanın gazı olması gereken hızda ve miktarda dışarı atamaması, eksik yanmaya ve dolayısıyla hatta gaz birikmesine neden olmaktadır. İnsan hayatının söz konusu olduğu risklerin geri dönüşü olmayan facialara dönüşmesini beklemeden, Zeytinburnu baca temizleme ekibimizden düzenli olarak hizmet almanızı tavsiye etmekteyiz. Sorun yaşamayı beklemeden, baca temizliğini bu tehlikelerle hiç karşılaşmamak için önlem olarak düzenli yaptırmanız gerektiğini unutmayın. Gazetelerin ikinci sayfalarındaki haberlerde, televizyonda yayımlanan bültenlerde adı geçen kişilerden birisi olmamak için apartmanınızdaki diğer aileleri de baca hatlarının düzenli temizliğinin ne kadar önemli olduğu konusunda bilgilendirin ve daha fazla beklemeden profesyonellerden oluşan ekibimizden randevu alın.

Karbon monoksit sızmasından kaynaklı zehirlenmeler, patlama ve yangın gibi kazalar baca temizliği yaptırmayan herkesin yaşadığı riskler olmamasına karşın bu risklerle karşılaşan insanların yaşamını yitirmesi kuvvetle muhtemeldir. Yaşandığında geri dönüşü olmayan tüm bu risklere parasal sebeplerle girmekse gereksizdir. Hâlihazırla Zeytinburnu baca temizleme servisimiz çok cüzi fiyatlarla profesyonel hizmetlerden yararlanma imkânı sunmasına karşın gerçek şu ki; hiçbir parasal değer, insan hayatına fiyat biçmek için yeterli değildir. Sevdiklerinizin ve kendi canınızı riske atmamak adına bacalarınızın temizliğini ihmal etmeyin ve firmamızla biran önce iletişime geçin. Zeytinburnu genelinde ara vermeksizin haftanın tüm günleri ve iş ayırt etmeksizin tüm müşterilerimize aynı profesyonellikle hizmet vermekteyiz.

 

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button