Sultangazi Baca Temizleme

Sobayla güvenli bir biçimde ısınarak kışı geçirmek için bacaların temizliği ihmal edilmemeli ve bu bakım işleminin merkezi sistemle ısınan apartmanlardan kombi kullanılan ev ve işyerlerine kadar herkes için zaruri olduğu unutulmamalıdır. Baca içindeki birikmelerin gaz sıkışmasıyla oluşan patlama ve yangının yanı sıra karbon monoksit zehirlenmesi gibi ölümle sonuçlanması kuvvetle muhtemel kazalara neden olmaması için baca temizliği yıllık periyotlar dâhilinde yapılmalıdır. Firmamızın eğitimli elemanlardan oluşan Sultangazi baca temizleme ekibiyse bu işlemi itfaiye odası ve belediye müdürlüğünün talimatnameleri doğrultusunda yapmakta, risk almadan ve kaçak çalışan ustaların özensiz hizmetlerine muhtaç kalmadan bacanızın tamamen temizlendiğinden emin olmanızı sağlamaktadır. Ekibimizin kullandığı modern cihazlarla kurum kalıntısı bırakılmadan, yağ tabakasının tamamı temizlenmekte. Kısa sürede tamamlanan bu temizlik işleminin sonrasında bacanın çekişi kontrol edilir ve temizliğin sonrasında baca hattının işlevini sorunsuz şekilde yerine getirdiğinden emin olunur.

Bacanın yanma açığa çıkan partiküller sebebiyle daralması, yangınla birlikte çok tehlikeli olan karbon monoksit gazı sızması yani zehirlenme riskini de beraberinde getirir. Bu gazı ayaktayken sadece tek defa soluyan insanlar bile saniyeler içinde bayılabilmekte, dolayısıyla karbon monoksit sızıntıları gündüz saatlerinde yaşansa ve insanlar durumu fark etse dahi mekândan çıkma fırsatı yakalayamayan kendinden geçebilmektedir. Bu sadece sizin değil, sevdiklerinizin de canına mâl olabilen tehlikeyle karşılaşmamak için eğitimli servis ekibimizden biran önce randevu alın. Temizlik konusunda titiz çalışan ekibimiz vakum makinalarıyla bacalardaki birikme ne kadar yoğun olursa olsun derinlemesine temizlik yapmakta, belediye müdürlükleri ve itfaiye odalarınca belirlenen talimatları eksiksiz uygulayarak güvenilir hizmetler sunmaktadır. Baca temizliği önemsenmeyecek, bir sonraki kışa ertelenebilecek kadar basit bir bakım işlemi değildir. Ertelenmesi halinde yangın veya karbon monoksit sızmasına bağlı zehirleme ihtimallerinin her gün biraz daha artacağını unutmamanızda fayda var. Gerek yokken ölümcül tehlikelere karşın riske girmeyin ve biran önce Sultangazi baca temizleme servisimizin profesyonel hizmetlerinden faydalanmak üzere randevu isteyin.

Bacalardaki birikme kısa sürede büyük kazalara neden olmayabilir ancak bu tip yangın, gaz sızıntısı gibi kazaların yaşanmaması, bu risklerle hiçbir zaman karşılaşılmayacağı anlamına gelmez. Baca temizliği ertelendikçe alınan risk doğru orantılı biçimde artar ve herhangi bir tehlike yaşandığındaysa maalesef bu kazaların ölüme sebebiyet vermesi de kuvvetle muhtemeldir. Gerek olmamasına karşın harcamalara odaklanarak temizlik işlemini ertelemeden, Sultangazi baca temizleme ekibimizin herkesin bütçesini zorlamadan başvurabileceği hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak üzere bizimle iletişime geçin. Servis ekibimizde çalışan profesyoneller tüm işlerde aynı titizlikle ve sorumluluk duygusuyla hareket etmekte, baca hatlarının temizliğini yönetmeliklere uygun şekilde yapmaktadır. Büyük, küçük şeklinde hiçbir ayrım yapmadan altığımız tüm işlerde mümkün olan en hızlı şekilde hizmet vermeye çalışıyor ve ilçenin tamamına, haftanın tüm günleri servis veriyoruz. Randevu ya da sadece bilgi almak için şirketimize arzu ettiğiniz zaman telefon açabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button