Sultanbeyli Baca Temizleme

Baca hatlarındaki kirliliğin karbon monoksit zehirlenmesi, gaz sıkışmasından kaynaklı patlama ve yangınlara yol açmaması için ev ve işyeri fark etmeden kullanımı söz konusu olan tüm baca hatlarının düzenli temizlenmesi gerekmektedir. Bu baca temizliği işlemiyse kaçak çalışan ustalar gibi sopa, tel ucuna bağlanan çuvallarla değil, profesyonellerce yapılmalıdır. Belediye müdürlükleri ve itfaiye odalarınca belirlenen standartları karşılayacak profesyonellikle hizmetler sunan Sultanbeyli baca temizleme servisimiz, kullandığı modern temizlik ekipmanlarıyla kısa sürede ve güvenlik konusunda en ufak risk almadan baca hatlarının temizliğini yapar. Temizliğin ardından baca hattının gaz çekişi kontrol edilmekte, servis ekibimizdeki deneyimli ve eğitim görmüş profesyonel elemanlar hattın işlevini kusursuz şekilde yerine getirdiğinden emin olduktan sonra hizmeti sonlandırmaktadır.

Bacanın temizlenmemesi durumunda alınan risk en beklenmedik zamanda, sizin ve sevdiklerinizi hayattan koparabilecek kazalar yaşanmasına neden olabilir. Baca temizliği bu riskin gerçekleşme ihtimalini asgari seviyeye indirerek güvenle ısınmanızı ve ayrıca eksik yanma sebebiyle ısınma maliyetinizin artmamasını sağlar. Soba kullananlar gibi kombi veya merkezi sistemle ısınmayı tercih eden apartman sakinleri için de önemli olan baca temizliğinin düzenli aralıklarla yapılması, bu işleminde belediye ve itfaiye müdürlüklerinin belirlediği standartlarda yapılması güvenli kullanımın kesintisiz devam etmesini sağlayacaktır. Sultanbeyli baca temizleme servisimizin hizmetlerinde bu yönetmeliklere uygun çalışılmakta ve istenen standartlar eksiksiz karşılanmaktadır. Kaçak çalışan ustalardan hizmet almaya değmeyecek kadar düşük ücretli bir temizlik işlemi söz konusu olduğundan, firmamızın her bütçeye hitap eden ve harcamalar yüzünden kaçak çalışan kişilerden hizmet almanıza gerek bırakmayacak ücretlerle sunduğu hizmetleri tercih etmenizi öneririz.

Baca hatlarındaki birikmelerin yol açtığı daralma neticesinde hattan dışarı atılması gereken gazın bir miktarı bacada birikir ve partiküllerin iç yüzeye tutunması da böylelikle kolaylaşır. Yoğunlaşma arttıkça daha fazla madde bacanın iç yüzeyine tutunduğundan kurum birikmesi hızlanarak artacak, hattın daralmasının hızlanması ise yangın ve gaz zehirlenmesi gibi ölümcül risklerin hayat bulma ihtimalini arttıracaktır. Karbon monoksit gazının insanlar için saniyeler içinde ölüm anlamına geldiğini unutmayın. Tek nefes solunmasıyla bile bilincin kapanmasına yol açabilen bu zehirli gazın bacanın daralmasından kaynaklı ters akımla içeri dolması gündüz saatlerinde bile ölümcül olabilirken gece uykusundan karbon monoksit sızması halinde maalesef durum daha da kötü bir hal almaktadır. Tüm ailenin uykuda yakalanarak yaşamını yitirdiği karbon monoksit zehirlenmesi haberlerini hatırlayarak, baca temizliği konusunda gereksiz yere risk almayın ve servis ekibimizle biran önce iletişime geçin.

Baca hatlarının temizliği konusunda titiz çalışan ve işini sorumluluk bilinciyle yapan temizlik elemanlarımız siz değerli müşterilerimize, iş ayrımı yapmaksızın haftanın 7 günü aralıksız hizmet veriyor. Sultanbeyli baca temizleme ekibimizin bütçe dostu fiyatlarla ve yüksek standartlarla sunduğu hizmetler ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi için dilediğiniz zaman bize telefon açabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button