Şişli Baca Temizliği

Kış soğuklarında yaşamı tehdit eden risklere girmeden ve mümkün olduğunca düşük harcamayla ısınmanın yolu, soba veya kombi kullanılması fark etmeden herkes için önemli olan baca temizliğinin düzenli yapılmasından geçer. Bacanın iç yüzeyindeki birikmelerin daraltmaya sebebiyet vermemesini sağlayan baca temizliği, bu sayede daralan bacada zehirli gazların birikmesini önler ve bacanın tahliye işlevini problemsiz yerine getirmesini sağlar. Baca temizliği düzenli yapılması zaruri olduğu kadar profesyonellerin yapmasını da gerektiren bir bakım işlemidir. Bu konuda tüm müşterilerine güvenile başvurabileceği hizmetler sunan Şişli baca temizleme servisimiz, itfaiye başkanlığıyla belediye müdürlüğünün belirlediği şartlara bağlı kalarak temizlik yapmakta ve talep edilen standartlarının tamamını karşılamaktadır. Servis ekibimizde çalışan personelimiz gerekli eğitimleri almış, baca hatlarının temizliğinde kullanılan modern ekipmanların kullanımı konusunda yeterli deneyime sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

Bacanın daralmasıyla birlikte hava şartlarının kötüleştiği kış mevsiminde rüzgârın şiddetini arttırması, bacadan tamamı tahliye edilemeyen birikmiş zehirli gazların sızma riskini gündeme getirir. Baca hattı boyunca biriken bu zehirli gazlar ters akımla ev ve işyerlerine dolabilir ve farkına varılmasına karşın bu durumdan kurtulmak için insanların kapalı mekândan dışarı çıkması mümkün olmayabilir. Fark edilmesine karşın çoğunlukla insanların dışarı çıkamadan bayıldığı karbon monoksit zehirlenmelerinde, gazete ve televizyon haberlerinden bildiğimiz üzere yaşamını yitirenler kapı önlerinde bulunur çünkü karbon monoksit gazı birkaç nefesle dahi insanları bayıltabilecek kadar zehirlidir. Baca temizliği yapılmamasından ötürü içeri karbon monoksit sızdığında insanlar farkına vardığında bile kurtulma fırsatı bulamayabilirken aynı olayın gece gerçekleşmesi, uykudakilerin maalesef çaresiz kalmasına neden olur. Şişli baca temizleme ekibimiz bu ölümcül riske karşı alınabilecek en işlevsel tedbir olan baca hattının temizlenmesi konusunda mümkün olduğunca acele edilmesini tavsiye etmektedir. Ertelendikçe tehlike ölçeği büyümekte, sizin ve sevdiklerinizin hayatına mâl olabilecek yangın ve gaz zehirlenmesi gibi riskler artmaktadır. Eksik yanmadan ötürü tamamı kullanılmayan yakıtın partikül şeklinde bacanın iç yüzeyine yapışması, gaz sıkışmasından kaynaklı patlamalarda yangının hızla tüm binaya yayılmasına yol açar. Merkezi sistem kullanılan apartmanlar, kat kaloriferi veya kombiyle ısınan ev ve işyerlerinin tamamında bu baca hattı temizliği her sene atlanmadan yapılmalıdır.

İşyerleri, müstakil ev ve apartmanların baca temizliğini profesyonel ekipmanlarla yapan servis ekibimiz bünyesinde görevlendirdiği eğitimli personeliyle talimatlara harfiyen uyarak çalışmaktadır. Bacanın gaz çekişi kontrol edildikten sonra baca temizliği hizmeti sonlandırılır ve her zaman bacanın iç yüzeyinde kalıntı bırakılmadığı teyit edilir. Firmamız çok uygun fiyat seçenekleriyle çalışmakta, Şişli baca temizleme hizmetleri kapsamında ilçenin her yerine haftanın yedi günü ara vermeksizin servis vermektedir. Tüm müşterilerimize aynı kalite anlayışıyla hizmet veriyor ve temizlik işlemini de mümkün olan en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Baca hatlarının temizliğiyle ilgili verdiğimiz servis hizmetleri hakkında daha kapsamlı bilgi ve deneyimli profesyonellerden oluşan servis ekibimizden randevu almak için 7/24 bizlere ulaşabileceğiniz servis numaramızı aramanız yeterli.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button