Sancaktepe Baca Temizleme

Karbon monoksit zehirlenmesi, yangın ve gaz sıkışmasından kaynaklı patlamalar gibi insan hayatına mâl olabilecek kadar tehlikeli risklerden korunmanızı sağlayan baca temizliği, ısınmak için hangi yakıt tipini kullandığı fark etmeksizin herkes için ertelenmemesi gereken bir bakım işlemidir. Ekonomik, konforlu ve güvenle ısınmanızı sağlayan kombi, merkezi sistem veya sobanızın hayatınızı tehdit eden risklerle karşı karşıya kalmanıza sebep olmaması için bacanın tahliye işlevini kusursuz biçimde yerine getirmesi gerekir. Sancaktepe baca temizleme servisimiz bu temizlik işlemlerini belediye müdürlükleri ve itfaiye dairesi başkanlığınca belirlenen talimatlara uygun biçimde ve modern ekipmanlar kullanarak, pratik bir biçimde yapar. Temizliğin derinlemesine ve tüm hattı, kalıntı kalmayacak şekilde yapılması için vakum makinaları kullanan servis ekibimizde görev alan elemanlarımız; gerekli eğitimleri almış, temizlik uygulamalarında deneyim sahibi profesyoneldir. Bu baca temizliği işlemleriyle merkezi sistem kullanılan apartmanlardan kombi veya soba kullanılan ev ve işyerlerine kadar herkesin kış boyunca risk almadan ve en ekonomik biçimde ısınması sağlanır.

Bacada biriken partiküller ve gazlar yangın riskini arttırdığı gibi, kış mevsimi boyunca havanın günden güne biraz daha kötüleşmesi ve rüzgârın şiddetini arttırması beraberinde ters akımdan kaynaklı zehirlenme tehlikesini de getirir. Uyku esnasında yaşanan gaz sızıntılarında gazın tüm aileyi etkilediğini, uykudaki insanların maalesef çaresiz bir biçimde yaşamını yitirdiğini her sene okuduğumuz gazete haberlerinden biliyoruz. Bu haberlerde adı geçen insanlardan olmamak, kendinizin ve sevdiklerinizin canının söz konusu olduğu zehirlenme riskini ortadan kaldırmak için baca temizliği konusunda sorumlu davranmalısınız. Alınan riskin baca temizlenmeden kullanıma devam edilen her gün biraz daha arttığını unutmayın. Deneyimli elemanların görev aldığı Sancaktepe baca temizleme ekibimizde uygulama sonrasında bacanın gaz çekişini kontrol etmekte, hattın baştan sonra tüm birikintilerden arındırıldığı teyit ettikten sonra temizliği tamamlamaktadır.

Yemek kokularını uzaklaştırmak için kullanılan, mutfak duvarlarındaki yağlanmayı önleyen davlumbazların bağlandığı bacalar da aynı şekilde düzenli aralıklarla ve baca temizliği işinin gerektirdiği sorumluluk bilincine sahip profesyoneller tarafından temizlenmesi gerekir. Yağ birikmesi baca hattında zamanla balçıklaşmaya, bu kalın katmanlarsa daralan hattın buhar ve gaz tahliyesini olması gerektiği gibi yapamamasına yol açar. Yağ artıkları kolay tutuşabildiğinden, mutfak bacalarında çıkan yangınlar çok kısa sürede tüm yapıyı etkisi altına alabilmektedir. Kombi, kat kaloriferi, merkezi sistem ve özellikle soba kullanalar içinse bacaların temizlettirilmesi için profesyonel firmalardan yardım istemek aslında tercihe bağlı bile değildir. Kendisinin ve sevdiklerinin canına önem veren herkesin bacalarınızı periyodik olarak temizlettirmek için firmamızla iletişime geçmesini tavsiye ediyor, ertelemenin sadece alınan riski arttırdığını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Haftanın tüm günleri bir telefonunuzda adresinize gelen Sancaktepe baca temizleme servisimiz bütçe dostu fiyatlarla çalışır ve bu gerekli bakım işlemi için bütçe sarsan harcamalar yapmanıza gerek bırakmaz. Servis ekibimizden randevu almak veya hizmetlerimiz hakkında danışmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button