Güngören Baca Temizleme

Bacaların düzenli temizlenmesi yangın ve gaz zehirlenmesi gibi ölümcül sonuçlarla karşılaşılan kaza risklerine karşı alınabilecek en güvenilir tedbirdir ve bu sebepten ötürü ev işyeri fark etmeden, herkesin baca temizliğini ihmal etmemesi gerekir. Kombi, soba ve kat kaloriferlerinin bağlı bulunduğu bacaların tıkanmasıyla ortaya çıkan risklerden mutfak bacalarındaki yağ katmanlarının tutuşmasıyla oluşan yangınlara kadar tüm riskleri minimuma indirmek için zaruri yapılması gereken baca temizliği muhakkak yetkili kişilerin denetiminde gerçekleştirilmelidir. Güngören baca temizleme servisimiz bu konuda güvenle tercih edilebilecek, itfaiye başkanlıklarının yayımladığı talimatlara uygun biçimde hizmet vermekte ve modern ekipmanlar kullandığı için temizliği en pratik yoldan yapmaktadır. Temizliğin ardından kameralı görüntüleme cihazıyla hattı inceleyen temizlik personelimiz böylece uygulamanın kesin sonuç verdiğini, kurum ve kalıntı bırakılmadığından emin olduktan sonra işlemi sonlandırmaktadır.

Yanmanın söz konusu olduğu her durumda bu durumun doğal neticesi olarak çeşitli yan ürünler açığa çıkmaktadır. Bu durumsa yakılan maddenin gaz, sıvı ya da katı halde olmasına bağlı olarak değişmez; yakıt tipine göre değişen sadece bu yan ürünlerin niteliği ve miktarıdır. Bu sebeple ister mutfakta pişen yemeklerin buharını ve kokusunu dışarı atmakta kullanılan davlumbazların bağlandığı bacalar isterse soba ve kombi bacaları olsun bu atıkların tahliye edildiği tüm hatlarda birikme yaşanır. Birikmelerin yol açtığı daralma veya tıkanıklıklara ilişkin risklerin kazalara dönüşmemesi için Güngören baca temizleme ekibimiz herkesin bu temizlik işlemleri konusunda titiz davranması ve düzenli olarak bacalarını temizlettirmesini tavsiye etmektedir.

Sobayla ısınanların dışında kombi, kat kaloriferi veya merkezi ısıtma sistemlerinden faydalananların da önem vermesini gerektiren bu baca hattı temizliği ertelendikçe karşı karşıya kalınan risklerin gerçekleşme ihtimali artar. Bu ihtimaller can ve mal kaybına yol açabilecek kadar ciddi olduğundan bacanın uzmanlarca temizlenmesi, bu işlemin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Piyasada kaçak olarak çalışan kişilerin ilkel aletler ve özensizce gerçekleştirdiği temizlik işlemlerine güvenilmesi durumunda risklerin tamamıyla ortadan kaldırılmayabileceği unutulmamalıdır. İtfaiye müdürlüklerince denetlenen şartları karşılayarak, son teknolojiye sahip temizlik ekipmanlarıyla hizmet veren Güngören baca temizleme servisimizdeyse sadece bu işin detaylı içeriğe sahip eğitimlerinden geçmiş kişiler görev almaktadır. Güvenilir hizmetler sunmak için temizlikten sonra kameralı cihazlarla bacanın her yerini inceleyen temizlik elemanlarımız, kalıntı bırakılmadığından emin olmaktadır.

Güvenle başvurabileceğiniz, itfaiye müdürlüklerinin belirlediği şartları karşılayacak kalite seviyesinde baca temizliği hizmetleri veren firmamız ayrıca bütçenizi de düşünüyor ve yüksek harcamalar yapmanıza gerek bırakmıyor. İş ayırt etmeksizin Güngören’in bütün mahallelerine servis veren firmamızdan hizmet almanız durumunda bütçenizi sarsacak yüklü harcamalar yapmanıza gerek kalmayacağından emin olabilirsiniz. Haftanın yedi günü aralıksız baca temizliği hizmetleri veren şirketimizden randevu almak için bir telefon açmanız yeterli. Servis ekibimizden randevu almanın dışında hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için de arzu ettiğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button