Beykoz Baca Temizleme

Kendisinin ve sevdiklerinin sağlığını düşünen, daha önemlisi yaşamına değer veren herkesin her yıl kış başlamadan önce baca temizliği için uzman kişilere başvurması gerekir. Belediye ve itfaiye müdürlüklerinin oluşturduğu şartnamelere bağlı kalarak çalışan ve güvenilir hizmetler sunan Beykoz baca temizleme servisimizse modern cihazlarla baca hatlarının temizliğini yapar. Bu temizlik işlemleriyle soba, kombi ve kalorifer kullananların kış boyunca hem en ekonomik şekilde ısınması sağlanır hem de bacadaki birikmelerden kaynaklı yangın ve zehirlenme riskleri ortadan kaldırılır. Ayrıca yemek kokularının dışarı atılması için kullanılan davlumbazların bağlı olduğu mutfak bacalarının da düzenli temizlenmesi gerekmektedir. Kolay tutuşan ve bacadaki birikmeyle oluşan daralmanın yangın riskini arttırdığı yağ kalıntılarını özel temizlik uygulamalarıyla temizleyen servis ekibimiz böylelikle baca temizliğinin her alanında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Belediye ve itfaiye müdürlüklerince çeşitli şartlara bağlanan ve yayımlanan mevzuatlara tamamen uyularak yapılması istenen baca temizliği asla bilgisiz kişilere teslim edilemeyecek bir iştir. Kaçak çalışan ve çuvalla, metal tellerle baca hattını temizlemeye çalışan kişilerin bilgisizce müdahaleleri bu belediye ve itfaiye müdürlüklerince belirlenen şartnamelere uygun olarak yapılmaz. İhmal neticesinde baca hattının temizlenmesinden hemen sonra hatalı müdahale yüzünden baca komple tıkanabilir. Firmamız baca temizleme fiyatları ile zaten oldukça ekonomik, her bütçeye uygun çözümler sunarken bu kaçak çalışan kişilere güvenmeniz gereksizdir. Bacalarda biriken kurumu temizlerken farkında bile olmadan veya daha kötüsü umursamadan artık maddelerin bacanın dip kısmında birikmesine bizzat sebep olan bu kişiler yüzünden temizliğin ardından bacanın gaz tahliye kapasitesi daha da düşebilir. Sert teller ve bazen de ahşap sopaya bağlı çuvalla temizlik yapılması yüzünden bacanın duvarlarında sıkışan kurum, sert ve kolay kolay temizlenmesi mümkün olmayan kalın katmanlara dönüşebilir. Sobanın kullanımıyla bu bölgede durmaksızın partikül birikmesi olacağından günler içinde baca hattında tehlike yaratacak düzeyde daralma meydana gelebilir. Bu tip bilgisizce uygulamalarla riske girmemek, kış sonuna kadar güvenle ısınma için Beykoz baca temizleme servisimizden yardım istemenizi öneririz.

Bacanın temizliğinde güçlü vakum makinaları kullanan ve bu sayede basit el aletleriyle tamamen çıkartılması mümkün olmayan kalıntıları bile kısa sürede temizleyebilen servis ekibimiz, deneyimiyle pratik bir biçimde ve oldukça kısa süre zarfında baca temizliği işlemini tamamlar. İşlemin tamamlanmasıyla birlikte kullanılan modern cihazlar işlevsel olursa olsun işini sağlama alan Beykoz baca temizleme ekibimiz, bu işlemden hemen sonra baca hattına görüntüleme cihazı gönderir. Kamerasıyla temizlik ekibimizin tüm baca hattını baştan sona görmesine imkân tanıyan bu cihazla, temizliğin işe yaradığı yani bacadaki birikintilerin tamamen temizlendiği teyit edilir. İncelemede bazı bölgelerde kurum kaldığı görülürse zaman kaybetmeden bu bölümleri de tamamen temizleyecek ikinci uygulamaya geçilir. Firmamızın itfaiye müdürlükleri ve belediyelerin oluşturduğu şartnamelere uygun biçimde gerçekleştirdiği baca temizliği hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken; telefon açmak…

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button