Başakşehir Baca Temizleme

Baca hatlarının düzenli temizliği için güvenilir çözümler sunan ve modern ekipmanların kullanımıyla çok katlı yapıların baca hatlarını bile birikinti kalmayacak şekilde temizleyen firmamız, belediye ve itfaiye müdürlüklerinin denetiminde olan şartnamelere harfiyen bağlı kalarak hizmet vermektedir. Başakşehir baca temizleme servisimizde görev yapan temizlik ekibimiz sorumluluk bilincine sahip, eğitimli ve uygulama deneyimine sahip profesyonellerden oluşmaktadır. Mevzuatta belirtilen tüm gerekliliklerini yerine getirdiğimiz baca temizleme hizmetleri ve periyodik temizlik işlemlerinde, kameralı görüntüleme cihazları ve vakum makinaları kullanarak bacayı kısa sürede ve mümkün olan en pratik biçimde temizliyoruz. Davlumbaz bağlanan mutfak bacalarından kışın soğuk günlerinde konfor sunan kombi ve sobaların bağlı bulunduğu bacalara kadar firmamız her ihtiyaca güvenilir ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Ayrıca firmamızın baca temizleme fiyatları her bütçe için uygundur.
Bacaların periyodik olarak temizlenmesi için geniş bir kapsama sahip olan şartnameler yayımlayan itfaiye müdürlükleri ve belediyelerin oluşturduğu talimatların eksiksiz biçimde uygulanmaması yani baca temizliğinin bilgisiz kişilerce, alelade bir biçimde yapılması durumundaysa bu temizlik işlemi faydadan ziyade bizzat problem haline dönüşebilir. Zira bu bilgisiz ve umursamaz kişilerin kaçak olarak verdiği temizlik işlemlerinde yapılan yanlışlar bacanın daha fazla daralmasına ve hatta doğrudan tıkanmasına bile yol açabilir. Çuvalla, tahta sopalar ve metal tellerle bacayı temizlemeye çalışan bu kişiler kurumun dip kısımda birikmesine neden olabilmekte ve bu durumda baca hattı daha fazla daralmaktadır. Baca hattının tamamı kurum ve diğer maddelerden arındırılmadığı sürece gaz tahliyesi sekteye uğradığından yangın ve zehirlenme gibi riskler oluşur.
Yanma işlemiyle açığa çıkan gazların ve partiküllerin dışarı tahliye edilmesi için baca hattının tüm pislikten temizlenmesi gerekmektedir. Kış aylarında hava şartları sertleştiği ve rüzgâr şiddetini arttırdığı için bacanın daralmış olmasıyla da birlikte gaz sızıntısı ihtimali artar. Karbon monoksit zehirlenmesi ve yangın gibi olayların büyük kısmı bacaların tıkanması, biriken kurum yüzünden daralması veya bilgisiz kişilerin müdahaleleri yüzünden yaşanır. Olmadık kimyasallar veya ilkel el aletleriyle özensizce yapılabilecek bir iş olmayan baca temizliğinde yapılacak yanlışlar, insan sağlığına ve daha önemli hiçbir değerin olmadığı insan hayatına mâl olabilir. Birkaç liralık harcamaların hesabını yaparak bu riske girmemek için Başakşehir baca temizleme ekibimizden yardım isteyin.
Firmamızın uzman ekibi baca hatlarının temizliğinde titiz çalışmakta ve temizliğin sonrasında hemen toparlanmak yerine kameralı görüntüleme cihazı ile baca hattını baştan sona incelemektedir. Bu inceleme işlemleriyle birikinti kalması halinde durumdan hemen haberdar olan temizlik ekibimiz, bu bölgeyi de temizledikten yani tüm hattı kurumdan arındırdıktan sonra işlemi sonlandırır. İlçe genelinde hafta içi sonu demeksizin kesintisiz olarak baca temizleme hizmetleri veren firmamızın deneyimli ekibine bir telefon ulaşabilir, haftanın tüm günü bizimle bağlantı kurabileceğiniz telefon hattımızı fiyatlarımız ve hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için de arzu ettiğiniz zaman arayabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button