Baca temizliği günümüzde çok ön plandadır. İnsanların daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yaşaması için düzenli olarak baca temizliği yaptırmaları ve baca temizlik raporu almaları gerekmektedir. İstanbul da hizmet veren baca temizliği firmaları iğdaş ve itfaiye ile eş zamanlı çalışmaktadır. İtfaiyenin yetki vermiş olduğu firmalar baca kontrolünü yapar ve iğdaş bunu kontrol eder böylelikle bu süreç birçok filtreden geçmiş olur ve daha sağlıklı sonuçlar alınmaktadır. Baca raporu veren firmalar yükümlülüğü üstüne almaktadır. Baca raporu verilmesi için gereken başlıca unsurlar vardır. Örneğin kombi veya soba için baca raporu almanız gerekiyorsa müstakil baca olması gerekiyor ve menfez bulunması gerekiyor. Merkezi bacalar ise her sene kontrol edilmektedir. Her hangi bir kaçak veya olumsuzluk söz konusu ise 6 ayda bir baca kontrolü yapılması gerekir. Baca kontrolü yapan firmalardan almış olduğunuz baca raporunu iğdaşa teslim etmeniz gerekmektedir.

İstanbul da lider sosyal hizmetler baca kontrolü yapmaktadır ve baca raporu vermektedir. Deneyimli personel ve gerekli tüm ekipmanlarla baca kontrolünde sizlere yardımcı olmaktadır.

Sultanbeyli böcek ilaçlama, igdaş baca raporu, haşere kontrol, İstanbul böcek ilaçlama, fare ilaçlama, baca temizliği, kartal böcek ilaçlama, bostancı böcek ilaçlama,  Üsküdar böcek ilaçlama, igdaş baca raporu,  ilaçlama belgesi, baca raporu, Ümraniye böcek ilaçlama,karınca ilaçlama, Böcek ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, sinek ilaçlama,  böcek ilaçlama, tuzla böcek ilaçlama, pire ilaçlama, pendik böcek ilaçlama, merkezi baca temizliği aramalarından www.LSH.com.tr adresinden bizlere ulaşın .

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button