Apartmanınızın Temizliğini Lider Sosyal Hizmetlere Bırakın

Apartman gibi toplu yaşam alanlarında ortak alanların temizliği büyük önem arz eder. Merdivenlerin, asansörün, bina girişinin ve çevresinin temiz olmasını arzu edersiniz. Kapıcı tutmak size maliyetli gelebilir. Apartmanınızın veya sitesinin temiz ve düzenli görünmesini istiyorsanız Lider Sosyal Hizmetler firmasıyla iletişime geçmelisiniz. Firma, İstanbul ve ilçelerinde hem böcek ilaçlama hem de apartman temizliği konusunda hizmet veriyor.

 

Apartman Temizliği Nasıl Yapılıyor?

 

Sizin belirleyeceğiniz periyotlarda (bu genellikle haftada bir oluyor), firma ekibi binanıza gelerek temizliğe başlıyorlar. Apartman kapısı, dairelerinizin dış kapıları, asansör kapısı ve içi, posta kutuları, sayaçlar gibi materyaller özenle siliniyor. Temizleme işlemi temizlik maddeleriyle itina ile yapılıyor. Hatta isterseniz apartman kapısına ve duvarlara yapıştırılan etiketleri ve reklamları da söküyorlar.

 

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılıyor?

 

İşinde deneyimli ve profesyonel ekip merdiven temizliği için en üst kattan başlıyor. Duvarlar ve köşeler kontrol edilip, varsa örümcek ağlarını temizliyorlar. Öncelikle merdivenler süpürülüyor. Daha sonra ilaçlarla merdivenler yıkanıyor. Çek pasla fazla sular çekilerek merdivenler pırıl pırıl yapılıyor. Temizlik sırasında her kat kontrol ediliyor. Hangi katta patlayan ampul varsa ücretsiz olarak değiştiriyorlar. Merdiven korkulukları ve kolçaklar özelliklerine göre temizlik maddeleriyle siliniyorlar. Camları itina ile silerek, lekelerinden arındırıyorlar.

 

Binanın iç temizliği bittikten sonra çevre temizliği yapıyorlar. Apartmanınız bahçeliyse bahçe düzenlemesi ve bakımı hizmeti de sunuyorlar. Ağaç ve çiçekler budanıp çimler biçiliyor. Güzelce sulanıyorlar. Binanızın önü yıkanıp, siliniyor.

 

Temizlik işi bittikten sonra her kata parfüm sıkılarak binadan ayrılıyorlar.

 

Site Temizliği Nasıl Yapılıyor?

 

Sitelerde ortak alanlar ve boş alan daha fazla olduğu için site temizliği daha çok önem arz eder. Sitenizin temiz ve düzenli görünmesini istiyorsanız Lider Sosyal Hizmetlere başvurmalısınız. Hem ekonomik olarak zorlanmayacaksınız hem de siteniz pırıl pırıl görünecektir.

 

Bina ve merdiven temizliklerinin yanı sıra bahçe sulaması, budama ve çevre düzenlemesi de yapıyorlar. Site girişindeki site tabelasını dahi temizliyorlar.

 

Çöp Ve Servis Hizmeti Nasıl Veriyorlar?

 

Firmayla anlaşma sağladığınız takdirde günlük olarak çöpleriniz dairelerinizden alınıp, çöp konteynırlarına atılıyor. Günün belirli saatlerinde de daireler gezilerek siparişleriniz yerine getiriliyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button