Apartman temizliği talep eden kişiler ile bu hizmeti verecek şirketler arasında yapılan sözleşme olarak bilinmektedir. Yapılan sözleşme dahilinde müşteri için verilen tüm hizmetler garanti dahiline alınır. Böylece tam donanımlı ekipman, özel şampuan malzemeleri ve uzman kadro ile profesyonel apartman temizliği gerçekleştirilmektedir.

 

Bu sözleşme içerisinde hizmet veren firma adına detaylı bilgi bulunmaktadır. Aynı zamanda apartman hakkında da tüm detaylı bilgiler yine form içerisinde yer alır. Böylece yapılan karşılıklı sözleşme ile yasal bir ortam içerisinde güvenilir destek sağlanmaktadır. Ayrıca bu durum karşılıklı güven hissiyatını da en yüksek noktaya çıkarır.

 

Temizlik İçin Yapılacak Detaylar Hakkında Sözleşme

 

Profesyonel bir anlayışla ele alınan site temizliği detaylı bir sürece kapladığından dolayı, sözleşme içerisinde ele alınacak tüm etmenler bulunmaktadır. Elektrik, doğalgaz ve su dolapları, asansör temizliği, camlar, korkuluk, çimlerin kesilmesi ve budanması gibi daha birçok etmen sözleşme içerisinde yer almaktadır. Böylece hizmet alacak olan müşteri sözleşmeyi detaylı olarak okuyarak, ne gibi işlemlerin gerçekleştirileceğine detaylı şekilde şahit olur. Ve buna göre imza atar.

 

Sözleşme İçerisinde Yer Alan Farklı Detaylar

 

Özelikle apartman temizliği konusunda yapılacak işlemler için kullanılacak olan ekipman ve diğer malzemelerin kimler tarafından temin edileceği açık şekilde yazılır. Aynı zamanda maliyet ile yapılacak ödeme bilgileri de net şekilde sözleşme içerisine dahil edilir. Sözleşmeye her iki taraf imza atar. Bu sayede taraftar sözleşme içerisinde yer alan tüm etmenlere bağlı kalmak zorundadır. Böylece müşteri memnuniyeti ön planda tutulur ve profesyonel bir destek verilir.

 

Sözleşme İçerisinde Yer Alan Çalışmalar

 

Bu konuda apartman hem iç hem dış olarak yapacak temizlik konusunda sözleşmeye dahil edilmektedir. Bunlar arasında merdiven temizliği, merdiven altı temizlik, asansör, bütün dolaplar ve korkuluk gibi iç kısmında yer alır. Aynı zamanda eğer apartmanın bahçesi varsa çimin kesilmesi ve budanması da sözleşmeye dahil edilir.

 

Yapılacak olan fiyatlandırma da yine sabit şekilde sözleşme içerisinde yer alır. Böylece apartman yöneticisi bu konuda ne gibi bir fiyat ödeyeceğini açık şekilde görebilir. Böylece güven içerisinde farklı zamanlarda periyodik olarak bu hizmet alınabilmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button