Apartman ve sitede yaşayanların bina ve çevre temizliği her zaman sorun teşkil etmektedir. Kapıcı veya görevli tutmak bina sakinleri için mali külfet oluyor. Apartmanda veya sitede yaşıyorsanız, binanızın ve çevrenizin temiz ve düzenli olmasını istiyorsanız Lider Sosyal Hizmetler firmasıyla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Bu firma İstanbul’un her iki yakasında profesyonel temizlik hizmetleri sunuyor. Bina, çevre ve merdiven temizliğinin yanında çöp alma ve servis hizmeti veriyorlar.

 

Apartman Temizliği Nasıl Yapılıyor?

 

İşinde tecrübeli ve deneyimli bir ekip düzenli olarak her katın özenle temizliğini yapıyorlar. En üst kattan başlayarak apartman temizliği işine başlıyorlar. Gün içinde en çok kullanılan ve kirlenmeye müsait merdiven temizliği özenle yapılıyor.

 

Merdivenler sabunlu ve deterjanlı sularla yıkanıyor. Daire kapılarınız, merdiven korkulukları, posta kutuları, asansör içi ve kapıları itina ile temizleniyor. Her birim ayrı ayrı özenle temizleniyor. Dairenizden dışarı çıktığınızda ve apartmana girerken mis gibi temizlik kokusunu duyabilirsiniz.

 

Merdiven boşluklarında bulunan camlar, posta kutuları, sayaçlar titizlikle temizleniyor. Apartman girişinde ve kapılarınızın önünde bulunan paspaslar apartman dışında tozu alınarak temizliği yapılıyor.

 

Çevre Temizliği Nasıl Yapılıyor?

 

Apartmanınızda bahçesi varsa, düzenli olarak bitkilerin bakımı, budaması ve temizliğini yapıyorlar. Eğer bahçesi olmayan bir apartmanda oturuyorsanız; mıntıka temizliği yapıyorlar. Beton olan her tarafı süpürüp paspaslıyorlar.

 

Sitede yaşıyorsanız, pencereden baktığınızda veya balkona çıktığınızda etrafın düzenli ve bakımlı olmasını istersiniz. Lider Sosyal Hizmetler site temizliği hizmetini profesyonelce ve başarılı bir şekilde veriyor. Size mali külfet getirmeden, çim biçmeden, çevre düzenlemesine kadar bütün işlemleri yapıyorlar. Sitede bulunan ağaç ve çiçeklerin budanması, sulanması ve temizliğini başarıyla yapıyorlar.

 

Çöp Alma Ve Servis Hizmetini Nasıl Veriyorlar?

 

Apartmanda yaşayanlar için çöp atma ve markete gitme sorun olabiliyor. Kapıcı tutmak da apartman sakinlerine maliyetli geliyor. Bu konuda ekonomik çözümler sunan Lider Sosyal Hizmetler, yardımınıza koşuyor. Günün belirli saatlerinde gelen personel, bütün katları gezerek siparişleri alıyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde sahiplerine dağıtıyor. Akşam belirli bir saatte gelerek çöplerinizi topluyor. Unutmuş olma ihtimalini göz önünde bulundurarak zilinizi çalıp soruyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button