Apartman Temizliği ve Asansör Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Apartman sakinleri tarafından değerlendirildiğinde, apartman temizliği çok önemli bir konudur. Özellikle apartmanlarda merdivenlerin hijyen olmaması en önemli problemdir. Temizliği yapılmayan bir apartmanda kötü kokular, haşereler ve hastalıklar yaşanır. Apartman ile ilgili temizlik konularında profesyonel bir yardım gerekliliği apartman yöneticisi aracılığı ile gerçekleştirilir. Bizim verdiğimiz hizmette de önce memnuniyet noktası ağır basar. Müşterilerimizin memnuniyet noktası bizim garantimizdir. Apartman temizliğinde görevli olan elemanlarımız kalifiye elemanlar olup, eğitimlerine önem verilmektedir. Bütün temizlik araçlarımız ve kimyasallarımızda uygunluk açısından onaylıdır.

Periyodik Asansör Temizlik Uygulamaları

Metal bölümlerinin cilalı gibi durmasında etken olan parlatıcı ile temizliği önemlidir. Asansörlerin yıllık bakımlarının yapılması, kimyasal kalıntılarının temizlenmesi, kimyasal kullanımlarda dikkatlice davranılması gerekir.

Apartman Temizlik Uygulamaları

Apartman temizliklerinde tozların alınması, camların silinmesi, merdivenlerin silinmesi yapılması gerekenlerin başındadır. Anlaşmaya göre apartman dış tarafı temizliği de belli periyotlarda gerçekleştirilmelidir.

Bir apartmanla bağlantılı olduğumuz andan itibaren temizlik çizelgemiz bellidir. Gerek yönetici gerek daire sahipleri bundan haberdar tutulur. Anlaşma protokolüne göre merdiven silimi,kapıların camların silinmesi ve asansör temizliği yapılır. Tozlanan posta kutusu, sayaçlar gibi yerler de gerekli zamanlarda kontrolleri yapılır. Apartman temizliklerinde sistemimiz 1 ya da 2 kişilik personel iledir. Apartman temizliğinde hijyen önemli bir konudur. Çünkü her apartmanın otopark ya da bodrum katı bulunur. Temizliğine önem verilmeyen apartmanlar haşere ve karıncalar tarafından baskına uğrar. Apartman temizliği kadar asansörlerin içi de en dikkat ettiğimiz noktalardır. Mutlaka aynaları dikkatlice temizlenir, metal bölümleri uygun parlatıcı ile parlatılır.

  • Temizlik şirketlerinde hedef hijyendir.
  • Apartman temizliklerinde temizliğe önem insana önemdir.
  • Haşerelerden uzak olmak için profesyonel temizlik şirketleri ile anlaşmak en doğrusudur.
  • İyi bir temizlik şirketi kalifiye elemanlara sahip olandır.

Biz yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübemize dayanarak amacımız her zaman müşteri memnuniyeti garantisi sağlamaktır. Kurumsal ya da bireysel çalışmalarımızda hedefimiz çok daha iyiye doğru çıtamızı yükseltmektir. İşimiz temizliktir, dolayısıyla insan sağlığını önemsemektir. Sizlerden memnuniyet ödülünü almak için gerek personellerimizle gerekse malzemelerimizle örnek olma çabasındayız. Biz temizlik hizmetleri olarak gelen talepler doğrultusunda bir iş politikası kapsamında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Apartmanın o haftaki temizlik ihtiyaçları her ne ise bunun uygulanması için bir plan dâhilinde hazırlıklar yapılır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button