APARTMAN & BİNA İLAÇLAMA

Binalarımızda genelde görülen haşere sorunları pire, kara böcek, hamam böceği, kalorifer böceği kene gibi böcek türleridir. Böcek türleri içinde en fazla sağlık sorun ununa yol açabilecek logar, kanalizasyon, sokak gibi alanlarda bulunan bu zararlı haşereler apartmanlarımıza girer ve hızla üreyip çoğalarak yaşamlarını sürdürürler. Yaşam alanlarımızın bulunduğu binalar sağlığımız açısından ciddi   önem  arz eder. İlaçlama yapılmadığı takdirde sorunlar katlanarak artarlar.

Sitelerde ve binalarda yapılan böcek ilaçlaması küçük büyük fark etmeden her türlü binaya yapılabilir. Binalar böceklerin kolay ulaşabileceği yaşam alanlarıdırlar. Sokak tan, otopark tan, binaya taşınan insanların getirdiği eşyalardan, giderlerden kolaylıkla binanıza girebilirler. İlaçlama yaptırıp önlem alınmazsa böcekler tüm binaya yayılır ve evlerinizin içine kadar girerler.

Binalar en az yılda iki kez olmak üzere yaz başı ve yaz ortası olmak üzere ilaçlanmalıdır. Bu yaz başı ve ortası dönemleri böcek popülasyonun en hızlı yayıldığı dönemlerdir. Bu dönemlerde ilaçlama yapılması durumunda binanız ve dolayısı ile daireleriz’in böceklerden korunur. Eger birkaç dairede böcek var ise bu böceklerin diğer dairelere yayılmasının da bir nebze önüne geçilebilir.

Binalarda ortak alan ilaçlamalarına dahil olan alanlar tüm merdiven boşluğu, tüm su saatleri, bina girişi, kazan dairesi, hidrofor dairesi, kömürlük, kapalı otopark, açık otopark, bahçe, bina çevresi, bina çevresinde bulunan logar kapakları, kanalizasyon kapaklarıdır.

Alanında uzman ilaçlama ekiplerimizle binanızda sorunun analizi yapılır sorunun kaynağı tespit edilir ve en etkili kesin yöntemle garantili olarak ilaçlama yapılır.binalarda genellikle kokusuz sıvı ilaçlar kullanırlır. Alan büyüklüğü ve ilaç kalıcılığı açısından en etkili yöntem kokusuz sıvı ilaçlamadır. Ancak soruna göre çeşitli ilaçlarda kullanılmaktadır jel ilaçlar gibi. Binalardaki lağım faresi veya fındık faresi gibi kemirgen ilaçlamasında katı formda kalıcılık ve dolayısı ile koruma etkisi fazla ilaçlar kullanılır. Şirketimiz lider sosyal hizmetler yetki belgeleri sağlık bakanlığından alınmış yetki belgeleri ile her zaman yanınızda hizmetinize hazırdır.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASINDA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ ÇÖZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN GÜNÜN HER SAATİ BİLGİ ve ÇÖZÜM ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİZNİZ.

TEL:0216 345 18 45

TEL:0216 345 18 46

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button