ALIŞVERİŞ MERKEZİ ( AVM ) İLAÇLAMA

Alışveriş merkezleri yani avm ler genellikle şehir içlerinde veya yakınlarında bulunurlar. Avm lerde çok sayıda restaurant, wc, cafe, bulunur bu sebeple böcekler sıklıkla görülebilirler. Örneğin fareler bir mobilya mağazası yada kıyafet mağazasındaki kıyafetleri kemirerek madli  restauranttaki ekmeği kemirerek sağlık,  bir çalışanı ısırarak manevi zararlar verebilirler. Yada elektrik kablolarını kemirerek yangın çıkmasına sebebiyet vererek çok ciddi can ve mal kaybına sebep olabilirler.

İster şehir içi ister şehir dışı olsun bu tür alanlara mutlaka fare ve böcek  ilaçlaması yaptırılmalıdır. İstanbul’un her bölgesine hizmet veren lider sosyal hizmetler den böcek ilaçlama hakkında her türlü bilgi ve teknik destek alabilirsiniz. Sizlerin sağlığı için gerekli bilgi ve donanıma sahip sağlık bakanlığı onayı almış personel, kokusuz  ilaçlama, jel ilaçlama, buharlama yöntemlerimizle her zaman hizmetinize hazırız.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASINDA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ ÇÖZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN GÜNÜN HER SAATİ BİLGİ ve ÇÖZÜM ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİZNİZ.

TEL:0216 345 18 45

TEL:0216 345 18 46

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button